Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #1096
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
pan_opticum napisał(a):Ja się nie zdziwię jak Edwin zostanie po raz kolejny "jeszcze rok".


a ja mam nadzieję że tak będzie bo ani Foster ani Kuszczak nie mają potencjału na bramkarza numer 1 w United! a tak SAF ściągnie Igora który spokojnie przez rok będzie mógł się aklimatyzować i zgrywać z drużyną
15-10-2009 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1097
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co ten Jussi wczoraj w bramce wyczyniał :shock:

Potwierdził, że jak najbardziej by się nadawał na bramkarza United.

Czekamy na odpowiedź Igora w środowym meczu.

pan_opticum napisał(a):Ja się nie zdziwię jak Edwin zostanie po raz kolejny "jeszcze rok".

Nawet jeśli VDS przedłuży kontrakt o kolejny rok, to poszukiwania rezerwowego (i w niedalekiej przyszłości podstawowego bramkarza) nie można odkładać w nieskończoność.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2009 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dinos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #1098
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Taak Jussi wymiata nie od dziś. Chciałbym go zobaczyć w bramce Manchesteru jednak nie wydaje mi się aby takie wydarzenie mogło mieć miejsce. Myślę że gdyby sprowadzić Igora w zimie, miałby spokojnie pół roku na aklimatyzację w klubie.
18-10-2009 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1099
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale Akinfiejew nie będzie siedział na ławce przez pół Roku, bo straci miejsce w reprezentacji na mundial, jak ruscy awansują.
Co najwyżej przy założeniu, że Edwin skończy karierę po tym sezonie- w co nie wierzę- można kupić Igora w styczniu i wysłać go na półroczne wypożyczenie do Moskwy.


Fan United od 1992 roku
19-10-2009 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1100
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tylko że to by było bardzo wyraźne get the fuck out of here w stronę Fostera i Kuszczaka. Kwasy, muchy w nosie itepe.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
20-10-2009 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1101
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja się powtórzę i powiem, że nie wierzę, że kupimy w zimie bramkarza. Na następny sezon zostanie VdS, a Foster otrzyma kolejną szansę. Fergie zdaje się w niego wierzyć, więc kto wie, czy i tym razem nie będzie miał racji.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-10-2009 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dinos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #1102
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=18517

Ferguson zaprzeczył pogłoskom sprowadzania Igora na OT. Wychodzi na to że pod jak najpóźniejszym mam nadzieję odejściu VDS szansy będą otrzymywać Foster i Kuszczak. Kto wie, może świadomość że nie ma już VDS i mają szansę na bycie bramkarzem nr.1 w MU zmotywuje ich do lepszej gry? Wink
21-10-2009 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1103
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No, ale co miał powiedzieć? "Tomek i Ben to takie leszcze że nie rzuciłbym im nawet kluczyków od samochodu, a co mówić o stawianiu w bramce. Szukamy kogokolwiek".

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-10-2009 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
whtt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #1104
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja uważam że w United przydali by się :

Sergio Aguero , David Villa , David Silva , Frank Ribery

Nie mówie że wszyscy naraz ale chociaż dwóch z nich Big Grin
15-11-2009 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1105
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ty, bot, mówmy o realiach... Poza tym po kiego grzyba nam aż czterech ofensywnie usposobionych zawodników (z czego dwóch to napastnicy)? Aguero za cienki w uszach na PL, taka trochę słabsza wersja Forlana, Villa niepotrzebny zwarzywszy na nasząsytuację kadrową, Silva jest ze szkła, tylko Ribery dawałby radę u nas i chyba potrzebny na gwałt, jeśli popatrzymy na naszą sytuację na skrzydłach.

I piszże człowieku posty, jakby to ująć, normalne.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-11-2009 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1106
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
maju napisał(a):Aguero za cienki w uszach na PL, taka trochę słabsza wersja Forlana
:shock: Przecież Aguero to jeden z najbardziej utalentowanych napastników na świecie. Ma dopiero 21 lat, a bez problemu radzi sobie w lidze hiszpańskiej. Na dzień dzisiejszy może i jest na równo z Forlanem, ale kim był Urugwajczyk, mając 21 lat?

I co masz na myśli pisząc, że Villa jest niepotrzebny, zważywszy na naszą sytuację kadrową? Akurat w ataku wielkiego bogactwa nie mamy. Rooney zapewnia nam bramki, Berbatow asysty i od czasu do czasu też gole. Owen jest już stary i niedługo umrze. Mamy dwóch klasowych napastników i myślę, że dla jednego znalazłoby się jeszcze miejsce. Niekoniecznie musi być to Villa. Niekoniecznie potrzebujemy na gwałt napastnika, ale pisanie, że Villa by się nam nie przydał jest trochę głupowate.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-11-2009 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1107
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja nie widzę Aguero w PL... Za kruchy. W pojedynkach głowkowych nie miałby szans. W Anglii nie ma się tyle czasu na reakcję, przemyślenie ruchu, ile się ma w Hiszpanii. Oczywiście bywają wyjątki, jak Torres. Jednak więcej było w PL Morientesów niż Torresów.

PS Porównanie na podstawie piłkarzy Poolu całkiem przypadkowe

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-11-2009 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1108
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zawsze zastanawiało mnie pisanie, że zawodnik jest za niski, za słabo zbudowany, żeby grać w Premier League. Wiadomo, że atuty fizyczne są tu bardzo przydatne, ale przecież mamy dużo przykładów, że słabo zbudowani piłkarze dają radę. Tevez, Robinho, Walcott czy Lennon. Każdy z nich jest wyróżniającym się piłkarzem tej ligi. Aguero może być pozbawiony atutów fizycznych, ale ma za to inne - szybkość, zwinność. Myślę, że jest to piłkarz z wielką przyszłością. Czy w ogóle w Europie jest jakiś piłkarz, grający na podobnym poziomie i jednocześnie mający 21 lat? Żadne nazwisko nie przychodzi mi do głowy.

A porównanie z Torresem nie na miejscu, bo akurat on jest silnym piłkarzem i dobrze gra głową.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-11-2009 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #1109
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Większość z tych, których podałeś to skrzydłowi. I to typowi skdzydłowi, których rola w głownej mierze skupia się na rajdach wzdłuż lini bocznej i centrze, albo podaniu do środka. Mówię o tym nie bez powodu, bo Ronaldo też jest skrzydłowym, ale jak dobrze wiemy zadania miał nieco inne.

Tevez w twoim zestawieniu jest jedynym typowym napastnikiem. Fakt - jest niski, ale on jest potężnie zbudowany. Jednak mimo tego też często leży na murawie bez faulu przeciwnika. I mimo wszystko pamiętajmy, że w swoim pierwszym sezonie u nas strzelił 19 bramek, ale we wszystkich rozgrywkach, a drugi sezon to blamaż. To też o czymś mówi. W barwach City póki co też się nie wychyla.

A to, że ma 21 lat to na razie działa na plus. Ale kiedy przyjdzie do PL, straci ze 2 lata (bo będę się upierał przy swoim), będzie miał wtedy 23 lata, zero czucia piłki, zero postępów to jednak taki piłkarz sam sobą odstrasza ewentualnych zainteresowanych.

PL to liga dla nielicznych. Forlan, Torres, Szewczenko, Quaresma (choć ten wcześniej w Interze i Barcy też nie błyszczał), Veron, Paulo Ferreira, Maniche to potwierdzaja. I tu nie miałem na myśli porównywanie ich do Aguero, a tylko potwierdzenie tejże zasady.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-11-2009 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1110
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A może akurat talent Aguero pozwoliłby mu na zaistnienie w tej lidze? Sam mówiłeś, że są wyjątki, a że Argentyńczyk talent ma nieprzeciętny, nie zaprzeczysz. Jednak tak naprawdę, to nie przekonamy się o tym, dopóki nie zobaczymy go w Premier League Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-11-2009 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości