Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1188
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
fidain napisał(a):
matys napisał(a):Racja, racja, tak jak Ron, Torres, Robinho, Lennon.

No jak Ron jest chudzielcem to nie wiem kto dla Ciebie jest napakowany bo Cris to akurat jeden z najlepiej zbudowanych zawodników na świecie (jest cholernie umięśniony a to że nie ma 2m w barach nic tu nie zmienia). Torres też ułomkiem nie jest, przepchnąć go w polu karnym to problem dla najlepszych defensorów. Robinho i Lennon są trochę gorzej zbudowani ale też tragedii nie ma jak w przypadku Tosica. Nie widziałem tego Di Marii więc ciężko mi się wypowiadać. Ale jak jest postury Zorana to faktycznie na początku może być mu ciężko. Choć pamiętajmy że na początku Evra też budową nie grzeszył a teraz jak ruszy do przodu to ciężko go zatrzymać.

Ale matysowi pewnie chodziło, że jak Torres i Ronaldo przychodzili do Anglii to do najsilniejszych nie należeli...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-12-2009 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 23-12-2009 19:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości