Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1252
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Jak zauważyli dziś redaktorzy gazety The Sun na oficjalnej stronie internetowej Manchesteru United ManUtd.com przez chwilę w zakładce pierwszej drużyny pojawił się profil Argentyńczyka Sergio Agüero!

Napastnik Atlético Madryt, który od pewnego czasu negocjuje transfer z Chelsea miałby dołączyć do United za sumę około 30 milionów funtów, gdyż właśnie na tyle jest wyceniany przez swój klub.

Rzecznik prasowy Czerwonych Diabłów stwierdził jednak, że to bardzo upokarzająca pomyłka: "To tylko niefortunna techniczna omyłka."

Gazety sugerują jednak, że mówiąc to rzecznik chciał stworzyć pozory przykrywki, a Sir Alex Ferguson najpóźniej w lecie zakontraktuje Sergio.

Ciekawa sprawa. Pojawienie się tego profilu jest faktem, ponieważ widziałem zrzut ekranu. A ta "niefortunna omyłka" jakoś do mnie nie przemawia, bo przypadkiem to można jakieś słówko źle napisać, a nie stworzyć cały profil Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-01-2010 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 23-01-2010 10:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości