Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #1285
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
marouane napisał(a):To są piłkarze którzy są dobrzy do pewnego momentu i pewnej granicy której nie przekroczą, a w United jest już paru takich, bardziej potrzebny nam jest geniusz, ktos mega kreatywny - tego nam bardziej brakuje, niż kolejnych Valenci i Parków.

Jaką masz pewność, że taki Young już się nie rozwinie i całą karierę będzie grał na obecnym poziomie? Wysokim poziomie, należy dodać, bo jak inaczej nazwać poziom czołowego skrzydłowego najlepszej ligi świata, jakim niewątpliwie jest Young. Jeśli dodamy do tego fakt, że kapitalnie bije stałe fragmenty gry, to przy naszej mizerii w tym elemencie, nie zastanawiałbym się długo nad jego transferem. I przedkładam go nad każdego Latynoskiego króla samby, czarującego w Portugalii czy Ameryce Południowej, z których i tak większość nie przeżyła by miesiąca grania w Premier League.

Poza tym, jakie masz zastrzeżenia do poziomu prezentowanego przez Valencię?

Aha, a propos Di Marii. Nie wiem jak Ty, ale ja nie śledzę specjalnie ligi portugalskiej, stąd też daleki jestem od wysnuwania jakiś super konkretnych wniosków na jego temat. Ale spojrzałem w jego statystyki i mnie troszkę zatkało. Otóż, w 67 spotkaniach mocarnej ligi portugalskiej Di Maria strzelił 2 (słownie: dwie) bramki dla Benfiki. Tyle samo co nasz Rafael, który zagrał 1/3 tego co Argentyńczyk. :/
Kupić ?
21-02-2010 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hotwarty - 21-02-2010 23:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości