Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #1293
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jest po prostu bardziej utalentowanym i lepszym zawodnikiem Wink Typem który ja preferuje, a jak temat wskazuje - każdy ma prawo do swojego zdania i swojego wyboru Wink Wg. mnie, potrzebny jest zawodnik który podniesie poziom, bo ktoś tej samej klasy nie jest potrzebny.
michal85 napisał(a):Ja natomiast jestem fanem zawodników przede wszystkim efektywnych
No i co z tego? Tu nie chodzi o machanie nogami i teatrzyk.. tu chodzi o posiadanie takich umiejetnosci ktore pozwolą zawodnikowi wygrac mecz w pojedynke gdy druzynie nie idzie, jestem pewny, że gdybyśmy takiego kogos posiadali, nie przegralibyśmy 6(!) meczów w sezonie. Valencia tego nie ma, Milner tego nie ma, Young także.. to dobrzy zawodnicy, momentami nawet bardzo.. ale nie mają tego czegos, tej magi. A najlepszej druzynie na świecie potrzebni są najlepsi zawodnicy Wink Każda z liczących sie drużyn kogoś takiego ma, Barca ma Xaviego Messiego i Ibre, Real ma Ronaldo i Kake, Chelsea ma Drogbe, Milan ma Pato i Ronaldino. My za to jesteśmy większym monolitem i drużyną i to jest naszą zaletą.. ale mimo wszystko sądze ze w przyszlosci musi dołączyc do United ktoś kto pomoże Rooneyowi pociagnac ta drużyne na wyższy poziom Wink
24-02-2010 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - marouane - 24-02-2010 18:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości