Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1295
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
marouane napisał(a):Każda z liczących sie drużyn kogoś takiego ma, Barca ma Xaviego Messiego i Ibre, Real ma Ronaldo i Kake, Chelsea ma Drogbe, Milan ma Pato i Ronaldino.

Barca ma kasę.
Real ma kasę.
Chelsea ma Abramovicha.

Musisz zrozumieć, że nie wyłożymy 60 mln ojro/funtów na jakiegokolwiek zawodnika. Real i Barca mogą sobie pozwolić na sprowadzanie w pełni ukształtowanych już graczy. My musimy kupować zawodników utalentowanych, których można wytrenować na piłkarzy światowej klasy. Kto przed sezonem 2008/2009 mógł powiedzieć, że Valencia będzie jednym z najlepszych skrzydłowych ligi? Mało osób. Ten tymczasem robi furorę na angielskich boiskach i jest bardzo udanym transferem.
Young to jak dla mnie zupełnie inny typ zawodnika i proszę nie wmawiaj mi, że by się nam nie przydał. Już teraz jest jednym z najlepszych skrzydłowych ligi, a po przejściu do nas mógłby jeszcze podnieść swoje umiejętności.
To samo z Milnerem. Tak jak już wcześniej Michał pisał, zawodnik ten rozgrywa świetny sezon i jego gra zarówno na skrzydłach jak i w środku pomocy jest świetna (mówię tutaj tak o lidze jak i o reprezentacji).

michal85 napisał(a):Jeśli na drugim skrzydle byłby podobny zawodnik, który dawałby w sezonie kilkanaście asyst oraz bramek to bym brał z pocałowaniem rączki.

W Premiership 2009/2010:

Ashley Young - 3 gole, 7 asyst
James Milner - 4 gole, 11 asyst

Nie powiecie mi, że nie są to odpowiedni kandydaci.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-02-2010 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Czary - 24-02-2010 20:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości