Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1380
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bale to świetny pomysł. Jednocześnie łatamy dziurę na lewej obronie i skrzydle. Zawodnik niezwykle szybki, ale czasami mam wrażenie, że podejmuje głupie decyzje. Ale z Nanim było podobnie, a teraz jest dużo lepiej. 21 lat, a piłkarz ograny na Wyspach. Myślę, że warto byłoby się o niego pokusić.

Oprócz tego przydałby się napastnik, który nie ustępowałby Rooneyowi. Zobaczymy, co będzie z tego Hernandeza, nie można go skreślać, porównując do Dioufa.

No i przede wszystkim marzy mi się jakiś kreatywny zawodnik w środku pola, usposobiony ofensywnie. Na myśl nasuwa mi się Modrić. Ostatnio tak bardzo nie błyszczy, bo wrócił po kontuzji, ale wcześniej grał świetnie. Nie wypowiem się natomiast na temat Gourcuffa, bo praktycznie nie widziałem go w akcji. Jeśli chodzi jednak o Modricia to należy też wspomnieć, że pomimo kiepskich warunków fizycznych, Chorwat gra naprawdę dobrze w defensywie. Uważam, że po sezonie może być o nim głośno w kwestii potencjalnego wzmocnienia czołowych drużyn.

Ferguson powiedział, że sprowadzi max dwóch piłkarzy. A może tak kupić Modricia i Bale'a + oddać im Berbatowa (myślę, że przyjęliby go z otwartymi rękami) i trochę dopłacić Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-04-2010 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 17-04-2010 11:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości