Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1413
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Ja po prostu nie dostrzegam sensu w wykładaniu 25-30 mln na "alternetywę na ławie".
Ja dostrzegam, bo bez Roo ta formacja jest dobra, tylko dobra. Po drugie "alternatywa na ławę" odnosi się tylko do meczu, w których gramy 4-5-1, bo na co dzień widziałbym go jako gracza podstawowego składu. Roo też nie zawsze będzie w wybitnej formie i nie jest świętą krową, której nie można by posadzić na ławce. A jak już pisałem, nie mamy nikogo kto prezentowałby choćby zbliżony poziom do Wazzy.

michal85 napisał(a):Pod niego winna być układana nasza gra, a nie pod to, żeby na swojej pozycji mógł grać jakiś nowo przybyły gwiazdorek Smile
I znowu, Roo bez formy/kontuzjowany/pauzuje za kartki i wtedy pod kogo zagramy? No chyba, że zrobimy takie transfery do środka pola i na skrzydło, że i bez napastnika będziemy nie mniej groźni. Taa...

michal85 napisał(a):Podobną zresztą sytuacje mamy na kilku pozycjach. Niby zawodników dużo, ale czegoś brakuje. Z drugiej strony nie ma jak kogoś kupować bez sprzedania tego czym obecnie dysponujemy, a z niektórymi zawodnikami wiążemy dalej nadzieję. Koło się zamyka :>
No więc właśnie, trzeba wnieść trochę jakości do tego zespołu, ilość już jest.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-04-2010 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 23-04-2010 15:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości