Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1418
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Z Romą graliśmy 451/433 ze Smithem na szpicy i Rooneyem po lewej. Wiele fantastycznych meczów rozegraliśmy właśnie tą formacją.

Mi się wydaje, że niektórzy przesadzają. Robią z niektórych napastników niedołęgi, a przecież nawet Rooneyowi zdarzają się kiepskie mecze. Jak Roo będzie miał kontuzje bla, bla bla...A jak nie? To mamy miliony na ławce, zamiast na boisku i bardzo prawdopodobne że płacz w drużynie. Wszyscy przecież wiemy, że nie możemy sobie pozwolić na rozrzutność i warto wzmocnić się tam, gdzie tego potrzebujemy najbardziej. Jak na moje oko to na zakupy w drugiej linii musimy wydać ok 50 mln. Nie rozumiem również czemu taki Benzema miałby grać w 442, a nie Berbatov. Szczególnie jeśli wtedy można wykorzystać Roo na szpicy, czyli tam gdzie jest najgroźniejszy.

Cytat:A jak już pisałem, nie mamy nikogo kto prezentowałby choćby zbliżony poziom do Wazzy.
A jaka drużyna ma dwóch takich napastników ? Przesadzamy.

Cytat:To po pierwsze, a po drugie nie dostawali widocznie odpowiedniej ilości szans. Najlepszy przykład, nasz najbliższy rywal i zawodnicy tacy jak Pavlyuchenko czy Bale.
No to może właśnie lepiej dać tą odpowiednią ilość szans tym, których ma się do dyspozycji obecnie. Sam fakt, że nie poszły na nich olbrzymie pieniądze nie oznacza, że muszą być gorsi.

Nie jesteśmy jak LFC i nie mamy jednego napastnika + zawodników, którzy jeszcze do niedawna grywali w rezerwach. Mamy Berbatova, Owena i Hernandeza - zawodników z doświadczeniem międzynarodowym, którzy na swoim koncie mają masę sukcesów.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-04-2010 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 23-04-2010 20:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości