Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1501
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to mamy dobrego zawodnika, ale brakuje jeszcze jednego. Bo to co mamy to za mało. Ten sezon to pokazał.
06-05-2010 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #1502
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chudy napisał(a):No to mamy dobrego zawodnika, ale brakuje jeszcze jednego.

No tak, tylko kogo najlepiej? Biorąc za wyznaczniki cenę, wiek i umiejętności


E:
http://www.transfery.info/news-full-12029.html
jednego potencjalnego mniej

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-05-2010 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1503
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Owszem mamy napastnika światowej klasy ale tylko jednego bo Berba jest cieniem, nie daj Boże Roo znów dozna kontuzji w trakcie najważniejszych meczy to kto będzie strzelał bramki?Berba pokazał w tym sezonie że nie nadaje się do takiego zadania. Może Owen?Może jeśli nie złapie kontuzji po raz kolejny...dlatego taki Benzema byłby w sam raz a ja zaryzykowałbym i sprowadziłbym młodziutkiego Balloteliego, fakt żę ma bardzo trudny charakter, ale Ferguson może go okiełznać wszak Balloteli ma bardzo duży potencjał i ma mega pierdolnięcie Big Grin

a może podłączyć się w walkę o tego gracza:
http://www.transfery.info/news-full-12032.html

lub Torresa wszak cena wysoka ale pokazał że potrafi grać w Angli:
http://www.transfery.info/news-full-12022.html
07-05-2010 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1504
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chamakh na 90 % zakotwiczy w Arse, Torresa i tak nie kupimy z poolu, Balotellego nie chce i zapewne SAF też, a Benzema pokazał ostatnio, że ma United totalnie w dupie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-05-2010 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1505
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A właśnie możesz podać link do tej wypowiedzi Benzemy?Szkoda Balloteli jest dobry a nam potrzeba napastnika, a dlaczego nie kupimy Torresa skoro jest na sprzedaż, uważam że stać nas na taki wydatek.
07-05-2010 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1506
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kto powiedział, że Torres jest na sprzedaż? :shock:

Jeśli nawet, to okej stać nas na taki wydatek, tylko nie wyobrażam sobie SAFa wydającego 70/80mln na jakiegokolwiek zawodnika, tym bardziej takiego, który w wielu wywiadach wypowiadał się o nas bez większego szacunku. Jeśli Torres odejdzie to do City, albo Realu.

Jeśli chodzi o Benzeme, przeczytaj post Pana_opticum, dwie strony wstecz.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-05-2010 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1507
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Sir Alex Ferguson oświadczył, że ma żadnego piłkarza nigdy nie wyda kwoty opiewającej na 60 milionów funtów. Lecz jest jeden wyjątek w postaci Cristiano Ronaldo.
Tyle w temacie kupna Torresa za 70 mln



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2010 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #1508
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary napisał(a):Jeśli nawet, to okej stać nas na taki wydatek, tylko nie wyobrażam sobie SAFa wydającego 70/80mln na jakiegokolwiek zawodnika, tym bardziej takiego, który w wielu wywiadach wypowiadał się o nas bez większego szacunku. Jeśli Torres odejdzie to do City, albo Realu.

Ferguson niedawno powiedział nawet, że jest tylko jeden piłkarz na świecie, za którego dałby 60 mln. Jest to... Cristiano Ronaldo, tym bardziej 70, czy 80. W tej wypowiedzi stwierdził też, że zamierza kontynuować politykę transferową, polegającą na sprowadzaniu młodych, perspektywicznych piłkarzy. Później jednak oznajmił, że zamierza wzmocnić skład, a jeszcze wcześniej, przeczytałem jego wypowiedź, z której wynika, że zamierza sprowadzić max dwóch piłkarzy. Zanosi się więc na spokojne lato, do United pewnie przejdzie kilka nieoszlifowanych talentów. Chociaż kto wie, może Fergie już szykuje, jakąś niespodziewaną ofertę?
07-05-2010 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1509
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Już dzisiaj po raz drugi to pisze w drugim miejscu, ale wstyd by mi było, jakby ktoś taki jak balotelli zakładał koszulkę z Diabłem na piersi.


Fan United od 1992 roku
07-05-2010 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1510
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czary nie wszyscy znają angielski m. in ja więc przeczytanie tego tekstu nic mi nie da, jeśli byłby ktoś łaskaw to niech to przetłumaczy na PL.
07-05-2010 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1511
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jakby nie patrzeć to taki David Silva wciąż jest perspektywicznym zawodnikiem Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2010 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1512
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co do Silvy

http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... ej_oferty/
My przeglądamy inne strony o United także nie musisz co chwile linkami rzucać Wink / Foster


A c sądzicie a Hulku z Porto?w pierwszym meczu z Arsenalem na własnym boisku zaimponował mi, grał bardzo dobrze i dynamicznie.
07-05-2010 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1513
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hulka bym chciał za nazwisko Big Grin

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-05-2010 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #1514
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):Czary nie wszyscy znają angielski m. in ja więc przeczytanie tego tekstu nic mi nie da, jeśli byłby ktoś łaskaw to niech to przetłumaczy na PL.

http://mufc.pl/aktualnosci/14606/benzem ... oferte-mu/
Już sam link mówi dużo.
07-05-2010 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1515
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:za duża różnica poziomów między zmiennikami, Park jeszcze coś tam daje radę, ale nie jest to poziom na skład podstawowy.

Obertan potrzebuje grać, zobaczycie, że jak się rozegra to nie będzie odstawał od Naniego i Valencii. Porównałbym go do Naniego 2 sezony temu - wielki talent, ale nieukształtowany.

Cytat:Co do tego, że Cole to gracz Chelsea, co z tego? Gdzieś już ktoś wspomniał, że Chelsea to nie Liverpool, City, czy chociaż Leeds. Owen Ci przeszkadza?

Właśnie w ogóle mi nie przeszkadza, że jest z Chelsea. Przeszkadza mi to, że będzie zajmował miejsce na ławce młodym, bo tak jak mówię: przy Nani i Valencii Cole po kontuzji może siedzieć tylko na ławce. Przed kontuzją pewnie był jednym z najlepszym skrzydłowych tej ligi.

Więcej optymizmu, my nie Real. Big Grin I powiem wam, że nic mnie tak nie cieszy, jak widok gracza, który dorósł w Akademii albo został kupiony w bardzo młodym wieku przez United grającego dobre mecze w naszych barwach. Dalej twierdzę, że tylko AMC powinniśmy kupić.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2010 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości