Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1546
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Podobno van der Vaart jest do wzięcia za 15 mln funtów. Jeśli to prawda, to według mnie nie ma nad czym się zastanawiać, tylko trzeba go brać. Jestem prawie pewny, że Holender odrodziłby się w United.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-05-2010 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #1547
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Podobno van der Vaart jest do wzięcia za 15 mln funtów. Jeśli to prawda, to według mnie nie ma nad czym się zastanawiać, tylko trzeba go brać. Jestem prawie pewny, że Holender odrodziłby się w United.

Zgadzam się w 100%, pasowałby jak ulał aby dzielić piłkami czy to do Wazzy czy na skrzydełka.
28-05-2010 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1548
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Do 4-3-3 może i by się nadał, ale w 4-4-2 mielibyśmy problemy, bo tu trzeba i bronić i atakować - większa odpowiedzialność środkowych pomocników. Van der Vaart to typ piłkarza, który chyba nie przepada za zadaniami defensywnymi.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-05-2010 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1549
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Yoann Gourcuff

Kilka dni czytałem wywiad, w którym Francuz powiedział, że jeśli z Bordeaux odejdzie Blanc (po Mundialu w RPA przejmie rep. Francji) to on również odejdzie. Także, Ferguson i Gill do roboty Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
28-05-2010 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1550
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Yoann Gourcuff

Kilka dni czytałem wywiad, w którym Francuz powiedział, że jeśli z Bordeaux odejdzie Blanc (po Mundialu w RPA przejmie rep. Francji) to on również odejdzie. Także, Ferguson i Gill do roboty Wink

O tym panu już któregoś razu pisałem. Dla mnie cel numer jeden na to okienko. Tylko czy Fergie ma na niego oko? Coś cicho o ewentualnym sprowadzeniu Francuza, ale może to i dobrze Tongue

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-05-2010 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #1551
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gourcuff naprawdę diamencik który można pod okiem Sir jeszcze oszlifować, a co do Van der Vaart'a to też może być ciekawy zakup. Dwie inne ciekawe propozycję
29-05-2010 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1552
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
...i przyszedłby taki Gourcouff ii znowu byłyby narzekania, że mało biega, gra bez zaangażowania i przechodzi obok meczu.

Wolałbym Hamsika i Toure 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-05-2010 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1553
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kolo czy Yaya? Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-05-2010 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1554
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):...i przyszedłby taki Gourcouff ii znowu byłyby narzekania, że mało biega, gra bez zaangażowania i przechodzi obok meczu.
Jakby się ze swoich obowiązków dobrze wywiązywał, to wątpię, że ktokolwiek by miał z tym problem. Lista goli, asyst i celnych podań będzie się zgadzać, to będzie mógł nawet nie wychodzić z koła środkowego.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-05-2010 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1555
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Gourcouff to nie jest geniusz i zachwycał w każdym meczu nie będzie. Ja bym porównał go do Arshavina, czyli zachwyca w co trzecim/czwartym spotkaniu, a w innych wygląda tak jakby mu się nie chciało. To jest ten typ zawodnika, na którego muszą pracować inni.

Oczywiście, że Yaya 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-05-2010 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1556
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Oczywiście, że Yaya 8-)
A po co on nam?



Mój Blog: Pod presją czasu
30-05-2010 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1557
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A Yaya by się nie przydał? Imo byłby bardzo przydatny. Jest to DM typu Fletchera. Nie chodzi mi tu o sam styl gry, ale o to, że w ważnym momencie potrafi podłączyć się do akcji ofensywnej, strzelić, celnie podać itp. Jeśli cena za niego byłaby rozsądna to ja bym go brał.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-05-2010 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1558
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Gourcouff to nie jest geniusz i zachwycał w każdym meczu nie będzie. Ja bym porównał go do Arshavina, czyli zachwyca w co trzecim/czwartym spotkaniu, a w innych wygląda tak jakby mu się nie chciało. To jest ten typ zawodnika, na którego muszą pracować inni.
Ja tam nie wiem, bo go widziałem w może dwóch meczach. Chodziło mi tylko o to, że wcale nie musiałby biegać tyle co Park, żeby nie było narzekania. Byleby tylko się wywiązywał z roli playmakera. To tak, wiesz, w ramach wyjaśnień. Berba jakby miał ze 20 goli więcej w naszych barwach, to temat lenistwa też by nie był poruszany.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
30-05-2010 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1559
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No ciężko mieć pretensje do kogoś, kto strzela 34 gole. Ile asyst musiałby zaliczyć Gourcouff żeby nie było zawodu?Smile
A pewnie i tak go nie kupimy. Toure chyba też nie. Sporo zależy od tego, czy Hargo wróci ostatecznie i czy sir Alex dalej wierzy w talent Andersona. Kasę na pewno mamy, w końcu Gill powiedział, że mamy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-05-2010 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1560
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Yaya za Carricka i gitara. Gourcuffa też bym brał, myślę, że za jakieś 25 mil funtów by poszedł. I tyle. No ewentualnie jak SAF widzi potrzebę to można zakontraktować Joe Cole'a.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-05-2010 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości