Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1627
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nieporozumień wokół Dana Goslinga ciąg dalszy. Młody pomocnik, który wobec niedbalstwa zarządu może opuścić klub za darmo znalazł się na celowniku powracającego do Premiership Newcastle.

Zamieszanie wokół kontraktu przechodzącego obecnie rehabilitację zawodnika trwa już od dłuższego czasu, więc naturalną koleją rzeczy było zainteresowanie się innych klubów sytuacją reprezentanta angielskiej młodzieżówki. Przypomnijmy, że Everton utrzymuje iż dogadał się z zawodnikiem 'werbalnie', ale podpisu na umowie kontraktowej nikt do tej pory nie widział.

Według mnie nie ma się nad czym zastanawiać. Chłopak ma naprawdę duży talent i myślę, że pod okiem Fergusona mógłby wyrosnąć z niego klasowy grajek, poza tym jest do wzięcia za FREE.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-07-2010 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 07-07-2010 11:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości