Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1633
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na razie to nam trzeba ofensywnego pomocnika, bo znów będzie bryndza w środku pola. Zakładając, że Alex rzeczywiście dysponuje jakąś pokaźną kwotą na transfery, wyślijmy zapytanie do Werderu w sprawie Ozila. Czyli: spytajmy ile za niego chcą, jak odpowiedzą można złożyć ofertę o 2-3 miliony niższą i czekać, aż młody Niemiec podpisze kontrakt. I naprawdę nikt mi nie wmówi, ze istnieje lepsza w TYM MOMENCIE alternatywa na tą pozycję:
1. Werder nie jest klubem ze ściśle najwyższej półki i Mesut pewnie się na transfer zgodzi
2. Nie chcą za niego 50 milionów tylko pewnie jakieś 20-25.
3. Sneijder nie chce, nie ciągnijmy go do nas na siłę.
4. 21 lat Ozila - doskonale wpisuje się w politykę transferową klubu.
5. Gourcuff pokazał, że nie należy go kupować.
6. MUSIMY kogoś kupić na tą pozycję.

Myślę, że wystarczy. Na ataku naprawdę mamy na 2010/2011 dobrą pakę, myślę, że Hernandez z miejsca zasługuje na częste występy, Machedę też należy wpuścić na jakieś 15-20 meczy a i Dioufa na jakieś CC i jak wypadnie tam dobrze, to do 1szego składu - sezon jest dłuuugi i 6 w napadzie się przyda. Defensive line looks great (if Vida stays) Smile Ewentualnie zacząłbym już jakieś rozmowy z Neuerem - za rok Edwin pewnie skończy i miło by było, gdyby Neuera już teraz przekonać, żeby wstrzymał się rok z ew. transferem i dołączył w 2011 roku do ManUtd.

i są to cele realistyczne, a nie jakieś bujdy w stylu "kupmy Benzemę, Kakę, Buffona".

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
09-07-2010 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 09-07-2010 22:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości