Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1676
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ferguson said: "I cannot speak about other clubs. We are comfortable with the squad we have got.

"We bought players at the right time of the season and we are happy with what we have."

cyt. za Sky Sports

Czyli, Panowie, KONIEC TRANSFERÓW w tym okienku. I wiecie co, gdy zacząłem nad tym intensywnie myśleć, to nawet mi się ten fakt spodobał. Żałuję tylko tego AMC, no ale cóż. Stajemy się klubem, który idzie zupełnie pod prąd mainstreamowemu pojęciu "okienka transferowego", które dla większości dobrych zespołów oznacza dość duże zmiany, ktoś za wielką kasę przychodzi, ktoś odchodzi. A u nas: odchodzą Ci zupełnie już niepotrzebni (Tosicie i inne) a przychodzą młode wilczki, które zresztą są kupowane już przed rozpoczęciem okienka, aby uniknąć niepotrzebnego przebijania ceny. I właśnie ta ostatnia wymieniona rzecz jest wg mnie bardzo przemyślana i genialna w swojej prostocie: wiecie, ile musielibyśmy dać za Hernandeza po MŚ? Czyli w wykonaniu SAFa widzimy takie powolne uzupełnianie składu o tych, którzy wg niego naprawdę są mu potrzebni, przy jednoczesnym zachowaniu trzonu zespołu. Zobaczymy, gdzie nas to doprowadzi, ale tamten sezon pokazał, że nie jest tak źle: pechowa przegrana w lidze, podczas gdy taki LFC wysępił ledwo siódme miejsce, a Chelsea z o wiele bardziej doświadczonym i starszym składem wyprzedziła nas ledwo o punkt.

A co do AMC to miałem już taką wizję, że z przodu grają wysunięci Rooney z Owenem/Hernandezem/Dioufem/Machedą, a za nimi biega i podaje Berba. Znając co po niektóre pomysły SAFa na zmianę pozycji piłkarza, myślę, że jest to możliwe. Chociaż z drugiej strony każdy klub, tak więc i nasz, zaczyna grać bardziej asekuracyjnie i ciężko by było upchać trzech tak ofensywnych graczy w 1. linii, a przecież skrzydłowi też muszą pograć. A tak BTW to liczę na Andersona, bo jak on nie stanie się pełnoprawnym AMC, to kto?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-07-2010 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 20-07-2010 07:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości