Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #1711
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
O jezu, Młody, zastanów się jakie ty głupoty wypisujesz...

mlody14811 napisał(a):1. Jak najszybciej sprzedać słabego Berbatova.
Z jakie4go powodu jest słaby? Bo dzieciaki na Dewilpejdżu krzyczą po każdym meczu jakie z niego drewno? Popatrz sam na jego gre i dopiero sie odzywaj. Ostatni sezon miał przeciętny, ale gdyby PL to była Fifa i po złym sezonie moglbys sobie kogos sprzedawac i kupowac kogo chcesz to inaczej by to wyglądało Smile

mlody14811 napisał(a):2. W ataku z Roo powinien grać Hernandez.
Jeśli będzie lepszy od Berby - oczywiście, póki co nie wiemy co pokaże w United wiec skad ci sie to wzielo?

mlody14811 napisał(a):3. W pomocy powinni grać Nani-Anderson-Carrick-Valencia Sir Alex powinien też dawać więcej szans na pokazanie się Obertanowi.
Tak, tylko że na chwile obecną Carrick do pięt nie sięga Fletcherowi, a Anderson gra słabiej od chociażby Scholesa, chociaż sam w niego bardzo wierze. Swoją droga, skoro Nani i Valencia mają grać na skrzydłach to jakim cudem Obertan ma dostawac wiecej szans? Jak to wyżej powiedział kolega liczy sie dyspozycja a nie nazwisko Wink

mlody14811 napisał(a):5. A w bramce umiesciłbym Tomka, dlatego ze jest dobrym bramkarzem chociaż zdarzają mu się głupie bramki ale jakby był bardziej ograny w Premier League to by to się zmieniło.
Aha. Lol. :X

Polecam czerpać wiedze o piłce nożnej z doświadczenia i analizy meczów własnej a nie z Fify : ) Albo skończyć 12 lat, jak wolisz Wink

A ja proponowałbym takie teksty zachować dla siebie / Foster

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
25-07-2010 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1712
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Berbatov nie pasuje do stylu gry MU i dlatego jest słaby Smile

A skąd pewność, że Chicarito wpasuje się w styl United? Wink
25-07-2010 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maryjusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #1713
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No właśnie. Cicharito pokazał klasę ze swoimi rodakami ale nie wiadomo czy równie dobrze zagra z MU nie ma takiej pewności. ;]
25-07-2010 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody14811 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #1714
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja jestem pewien ze zagrałby lepiej o Berby
26-07-2010 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1715
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A twierdzisz to na podstawie?...uprzedzenia do Bułgara.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-07-2010 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1716
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przypominam, że w tym temacie rozmawiamy o zawodnikach, którzy powinni dołączyć do United. Jeśli chcecie sobie podyskutować o zawodnikach United, to zapraszam do odpowiednich tematów. Koniec off topa, każdy kolejny post nie na temat będzie kasowany. Amen



Mój Blog: Pod presją czasu
26-07-2010 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1717
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Steven Defour

Sporo się mówi o tym zawodników w kontekście transferu na Old Trafford. Ferguson od dawna jest nim zainteresowany, sam zawodnik wyraża chęć gry w United. Niestety, wiem o nim tylko tyle, że jest środkowym pomocnikiem i obecnie wraca do formy po złamaniu nogi.
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat gry tego zawodnika?



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2010 23:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1718
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Może grać zarówno jako DM jak i AM. Przed tym złamanie prezentował się świetnie. Największa gwiazda Belgijskiej ligi. Teraz jego forma pozostaje wielką niewiadomą, ale zawodnik ma potencjał i świetnie pasuje do naszej taktyki.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-07-2010 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartoosh21 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #1719
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
United potrzebuje rozgrywającego strzelającego bramki, Sneijder nierealny, niestety... van der Vaart do wyrwania za małe pieniądze ale SAF go nie kupi ; \
ja już od 2 lat chce transferu Benzemy bo uważam ze w United byłby drugim Cantoną (ze wzgl np na narodowość i warunki fizyczne nie licząc techniki) bardzo podoba mi się Veloso, tego piłkarza oczekuje w United od ponad 3 lat i się doczekać nie mogę, jak dla mnie lustrzane odbicie Owena Hargreavesa tylko nie taki połamany ( lustrzane - jest lewonożny ; P ) chciałbym aby United zakontraktowało także Alexisa Sancheza poniewaz to piłkarz o podobnej charakterystyce co Ronaldo (wiadomo ze nie te warunki fizyczne i drugim Ronaldo nie będzie ale grając obok Naniego i Roo mogliby stworzyć tworzyć wspaniałe kombinacyjne akcje gdyż jest to piłkarz o doskonałej technice i charakterystyce kombinatora co mi się u Ronaldo podobało ;] )

ogólnie United ma mocny skład (przynajmniej na papierze) ale brak rozgrywającego strzelającego bramki który znacznie poprawiłby grę zespołu... napewno w ofensywie... podejrzewam że Berba by strzelał bramki, Roo jeszcze wiecej a i Diouf czy Hernandez mogliby zabłysnąc, nie mówiąc o Owenie który poprostu potrzebuje doskonałego rozgrywającego za sobą bo to typowy łowca goli bazujący na podaniach w tempo..
28-07-2010 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1720
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mało u nas napastników ? Nie powiedziałbym. A o tym ciśnieniu na AM również wspominałem - nie ma w naszej formacji miejsca dla takiego zawodnika. Musiałaby to byc faktycznie wielka gwiazda, żeby układać pod nią strategię.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-07-2010 07:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1721
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bartoosh21 napisał(a):ja już od 2 lat chce transferu Benzemy bo uważam ze w United byłby drugim Cantoną (ze wzgl np na narodowość i warunki fizyczne nie licząc techniki)
Żeby być drugim Cantoną to trzeba mieć przede wszystkim charyzmę. Reszta schodzi na dalszy plan.


Fan United od 1992 roku
29-07-2010 07:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1722
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Benzemie to narazie gwalty dobrze wychodzą.. niech spada na drzewo. "Groszek" będzie w krótkim czasie lepszy od niego.
29-07-2010 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #1723
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Benzema jest raczej troszeczkę za drogi, a i supergrajkiem też nie jest. Napastnika raczej nie potrzebujemy, ale przydałby się ofensywny pomocnik, który z konieczności mógłby grać na lewym skrzydle. Swoją drogą marzę o Aguero, ale to nierelany transfer.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
29-07-2010 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #1724
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A co myślicie o plotach, jakoby Oezil przechodził do United? Bukmacher, który przewidział przejście Owena do United znacząco obniżył kurs na to, że tak się stanie. To samo zrobił rok temu, kiedy Michael do nas przechodził.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-07-2010 01:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1725
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ponoć tak smao było z rzekomym przejściem Riberyego do Liverpoolu i jeszcze kilkoma innymi "transferami". Zobaczymy...Ja o Ozilu wspominałem na długo przed Mundialem, ale że z formą wystrzelił Nani to nie jestem do końca pewien czy go potrzebujemy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-07-2010 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości