Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1806
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
danieltwi napisał(a):Pogbe dać do środka!

Za 3 sezony myślę, że Pogba zacznie wchodzić przebojem do środkowej pomocy.

A co do Ozila to zróbmy prostą kalkulację: kupując go teraz dajmy na to za te "aż" 16 milionów, nawet jak on się totalnie nie sprawdzi w PL, to możemy go sprzedać do Włoszech, Hiszpanii, Niemiec za podobną kwotę. I wszyscy go wezmą za te 16 baniek z pocałowaniem ręki. Co tracimy? Nic.
To jest jak aukcja Kup teraz! na allegro.pl. Jednym ruchem możemy pozyskać tanio kogoś bardzo dobrego. Wątpię, żebyśmy musieli nagle walczyć o niego z Realem czy kimś innym kwotowo, jak chociażby o np. Benzemę.

A on ma naprawdę świetne papiery na granie. I tak jak już kiedyś pisałem, nie kupimy go, to potem w następnym sezonie będziemy sobie pluć w brodę jak w przypadku Sneijdera. Bo wtedy za Ozila trzeba będzie dać nie 16, a 30 baniek.

P.S. Jesteśmy jednym z nielicznych najlepszych zespołów świata, który nie ma bramkostrzelnego i asysto-robiącego (taki neologizm) środkowego pomocnika. Chelsea ma Lampsa, który wali po 20 goli w sezonie, Barca ma Iniestę i choćby Xaviego (Xavi bardziej z tyłu, ale i tak asyst sobie natrzaska), Arsenal ma Fabregasa, Inter Sneijdera, Real ma Kakę... nie che mi się dalej wymieniać. A my Scholesa, który już się nie pcha do przodu, a na dodatek kończy karierę powoli, Gibsona, który strzeli, ale nie umie asystować, Carricka, który podaje do tyłu, Hargreavesa-permanent-injured, Giggsa pożyczonego ze skrzydła, Fletchera DMC i Andersona, który raz gra jak Kaka za lat świetności, a częściej jak Roger Perejro w latach słabości. :-D

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-08-2010 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 05-08-2010 21:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości