Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1831
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Michał, w tamtym sezonie często graliśmy Gibsonem (który imo wykorzystał swoją szansę), to nie widzę powodu, żeby w niektórych spotkaniach czy to ze słabszymi rywalami, czy to w CC, bądź FA Cup nie grał Tom.
Piszę o regularnej grze w Premier League. Nie ma teraz miejsca w drużynie, której aspiracje sięgają Mistrzostwa Kraju na zawodnika, który się ma ogrywać. Za duże ryzyko. Nie mówię konkretnie o Tomie(bo to już całkiem doświadczony zawodnik - 2 wypożyczenia!), ale mówię o takim podejściu do sprawy typu "Becks, czy Giggs w jego wieku to już grali pierwsze skrzypce".

Toma widzę jako zawodnika wchodzącego z ławki i jestem przekonany, że swoja szansę wykorzysta. Oby tylko był zdrów, a jeszcze wielu niedowiarków ten chłopak zdziwi. Świetny charakter, duży talent - ta mieszanka musi gwarantować sukces.

Szykuje się ekscytujący sezon, który może wiele nam powiedzieć na temat przyszłości na OT takich zawodników jak Carrick, Anderson, a przede wszytskim Cleverley, Welbeck, czy James.

Cytat:A żeby tylko Gibson. Nani, Anderson, czy choćby Roo to też piłkarze, którzy już w bardzo młodym wieku dość regularnie grali.
Ile Gibson zagrał meczów w PL? Nani, Anderson i Roo to piłkarze sprowadzeni za miliony, to piłkarze z reputacją "wonderkid". Oni zawsze dostaną szansę i trener będzie miał wobec nich dużo więcej cierpliwości. Przecież sam wydał na nich grubą kasę.
Cytat:Skoro Tom zostaje z nami, to w tym okienku nie doczekamy się nowych zawodników, no bo i po co?
Mnie się widzi DM, koniecznie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-08-2010 11:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1832
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Mnie się widzi DM, koniecznie.
Fakt, w razie gdyby Fletcher... tfu, tfu, tfu, nie mamy kim go zastąpić. Jednak nie wydaje mi się, by SAF zakupił takiego zawodnika, przynajmniej nie w tym okienku.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-08-2010 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1833
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Po prostu uważam, że nawe granie tych 15-20 meczów w sezonie u nas znaczyłoby dla rozwoju Toma, czy jakiegokolwiek innego grajka więcej niż te 30-40 spotkań w Wigan, czy innym badziewiu.
michal85 napisał(a):Ile Gibson zagrał meczów w PL? Nani, Anderson i Roo to piłkarze sprowadzeni za miliony, to piłkarze z reputacją "wonderkid". Oni zawsze dostaną szansę i trener będzie miał wobec nich dużo więcej cierpliwości. Przecież sam wydał na nich grubą kasę.
Nie czaje, wydaliśmy na niego dużo kasy = mamy o wiele więcej cierpliwości i niech gra ? To już wiem czemu ciągle wciskamy Berbe do pierwszego składu. Dla mnie bzdura, Jak taki Nani będzie bez formy, to co kogo obchodzi ile na niego wydaliśmy, dajemy szansę Cleverley'owi i koniec. W przeciwnym razie zabijamy konkurencje i walkę o pozycje. To co, teraz w razie kontuzji Ferdinanda na siłę będzie grał Smalling, a nie Evans, bo daliśmy za niego kasę i trzeba mu dać szansę?
06-08-2010 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1834
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:To co, teraz w razie kontuzji Ferdinanda na siłę będzie grał Smalling, a nie Evans, bo daliśmy za niego kasę i trzeba mu dać szansę?
Kogo Ty porównujesz? Evansa, który ma już wyrobioną markę w Premier League, który grał już na wysokim poziomie w wielu meczach na szczycie. Smalling jednak już jest w klubowej hierarchii przed Cathcartem, czy Chesterem, których zapewne niebawem pożegnany. Pewnie 3 lata temu to samo by spotkało Evansa.

Dla mnie to logiczne - trener wydaje fortunę na zawodnika, to będzie dużo bardziej cierpliwy. Nie chodzi o to, żeby grał co mecz, ale nie sprzedaje się takiego grajka przy pierwszej okazji. A w przypadku wychowanków bywa różnie - patrz np. Campbell, który może nie jest jakimś wybitnym talentem, ale to zawodnik na miarę 10-15 goli w PL. Jeszcze będziemy żałować, że tak łatwo go oddaliśmy robiąc miejsce chyba dla Dioufa :lol:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-08-2010 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1835
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zdzichu napisał(a):Nie czaje, wydaliśmy na niego dużo kasy = mamy o wiele więcej cierpliwości i niech gra ? To już wiem czemu ciągle wciskamy Berbe do pierwszego składu. Dla mnie bzdura, Jak taki Nani będzie bez formy, to co kogo obchodzi ile na niego wydaliśmy, dajemy szansę Cleverley'owi i koniec. W przeciwnym razie zabijamy konkurencje i walkę o pozycje. To co, teraz w razie kontuzji Ferdinanda na siłę będzie grał Smalling, a nie Evans, bo daliśmy za niego kasę i trzeba mu dać szansę?

Piszesz, jakbyś dziś zaczął się interesować piłką nożną. Przecież to logiczne, że zawodnik, na którego poszło sporo kasy dostanie zawsze nieco więcej szans i nie będzie tak szybko sprzedawany, jak wychowanek. Trzymając się przykładu zapodanego przez Michała, jestem pewny, że gdyby Campbell został sprowadzony do nas za - dajmy na to - 8 mln funtów, to na pewno do dziś byłby zawodnikiem United i dostałby dużo więcej szans. Zaś odwracając sytuację - gdyby Diouf był naszym wychowankiem to na pewno już by go nie było na Old Trafford :kox:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-08-2010 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1836
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Piszesz, jakbyś dziś zaczął się interesować piłką nożną. Przecież to logiczne, że zawodnik, na którego poszło sporo kasy dostanie zawsze nieco więcej szans i nie będzie tak szybko sprzedawany, jak wychowanek. Trzymając się przykładu zapodanego przez Michała, jestem pewny, że gdyby Campbell został sprowadzony do nas za - dajmy na to - 8 mln funtów, to na pewno do dziś byłby zawodnikiem United i dostałby dużo więcej szans. Zaś odwracając sytuację - gdyby Diouf był naszym wychowankiem to na pewno już by go nie było na Old Trafford
Ta, powiedz to Forlanom i innym Veronom. A Diouf to jest taki człowiek zagadka, skąd on, po co i dlaczego on na OT został sprowadzony, że nie wiem
06-08-2010 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #1837
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zdzichu napisał(a):Ta, powiedz to Forlanom i innym Veronom.

Że oni niby nie dostawali szans?
06-08-2010 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1838
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dostawali, ale pomimo tego, że dawali ciała, to i tak zostali wywaleni i nikt na to, czy wydaliśmy na nich kasę, czy są wychowankami nie patrzyl.
06-08-2010 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #1839
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No, ale byli u nas dwa lata i zagrali ponad 50 meczów. Który wychowanek dostaje tyle szans?
06-08-2010 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1840
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zdzichu napisał(a):A Diouf to jest taki człowiek zagadka, skąd on, po co i dlaczego on na OT został sprowadzony

Zawsze może kosić trawę.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 3930_n.jpg

Albo robić za 50 Centa.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-08-2010 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #1841
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Bardzo ucieszyła mnie wiadomość o tym, iż Tom zostaje z nami :-D To co pokazywał na wypożyczeniu i teraz podczas meczów przedsezonowych + nieoptymalna sytuacja w linii pomocy musiały skutkować tym, że Tom dostanie szanse w pierwszym składzie.
michal85 napisał(a):Mnie się widzi DM, koniecznie.
Tylko czy jest ktoś teraz taki na rynku godny uwagi i za rozsądne pieniądze?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-08-2010 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1842
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Minh napisał(a):No, ale byli u nas dwa lata i zagrali ponad 50 meczów. Który wychowanek dostaje tyle szans?

Ale wiesz, czego innego oczekujesz od sprowadzonego za x mln piłkarza, a czego innego od młodego chłopaka, który dopiero zaczyna przygodę z poważną piłką. Dla mnie podejście, że pozwalamy partolić cały sezon piłkarzowi x, nie wyciągając z tego żadnych konsekwencji bo zapłaciliśmy za niego parę baniek nie jest dobre. Jak dla mnie to młodzikowi można więcej wybaczyć i dać mu trochę czasu, bo sorry, jak dajemy kilkadziesiąt milionów za piłkaerza, który ma już powiedzmy 26/28 lat, to nie możemy czekać w nieskończoność, aż ten się wreszcie zaaklimatyzuje.

btw. Ferguson pojechał obserwować Ozila, czyli jednak aktualny skład nie jest aż tak wystarczający?
07-08-2010 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1843
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:btw. Ferguson pojechał obserwować Ozila, czyli jednak aktualny skład nie jest aż tak wystarczający?
Równie dobrze mógł pojechać oglądać Fulham pod dowództwem nowego trenera, bo chyba niebawem z nimi gramy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-08-2010 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #1844
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I po przegranej 1:5 i chyba słabym meczu Ozila (nie oglądałem, ale z relacji któregoś serwisu sportowego wynikało, że był niezbyt widoczny), w końcu SAF będzie mógł powiedzieć:

"No value for money, it's no doubt about that." Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-08-2010 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #1845
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zdzichu napisał(a):Ferguson pojechał obserwować Ozila, czyli jednak aktualny skład nie jest aż tak wystarczający?
Przy obecnej formie chociażby Scholes'a jest wielce wątpliwe żeby w tym sezonie Ferguson coś nowego kupił. Ozil miał kilka niezłych występów na MŚ ale trzeba popatrzeć na to przez pryzmat chociażby Chicharito, został kupiony przed mistrzostwami, ostatnio Ferguson szuka raczej okazji i znowu się potwierdziło że dobrze wybiera. W lini pomocy jest kilku zawodników którzy będą grali wymiennie, więc poszukiwania zaczną się pewnie dopiero po zakończeniu kariery przez Scholesa oraz Giggsa.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
10-08-2010 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości