Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1835
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zdzichu napisał(a):Nie czaje, wydaliśmy na niego dużo kasy = mamy o wiele więcej cierpliwości i niech gra ? To już wiem czemu ciągle wciskamy Berbe do pierwszego składu. Dla mnie bzdura, Jak taki Nani będzie bez formy, to co kogo obchodzi ile na niego wydaliśmy, dajemy szansę Cleverley'owi i koniec. W przeciwnym razie zabijamy konkurencje i walkę o pozycje. To co, teraz w razie kontuzji Ferdinanda na siłę będzie grał Smalling, a nie Evans, bo daliśmy za niego kasę i trzeba mu dać szansę?

Piszesz, jakbyś dziś zaczął się interesować piłką nożną. Przecież to logiczne, że zawodnik, na którego poszło sporo kasy dostanie zawsze nieco więcej szans i nie będzie tak szybko sprzedawany, jak wychowanek. Trzymając się przykładu zapodanego przez Michała, jestem pewny, że gdyby Campbell został sprowadzony do nas za - dajmy na to - 8 mln funtów, to na pewno do dziś byłby zawodnikiem United i dostałby dużo więcej szans. Zaś odwracając sytuację - gdyby Diouf był naszym wychowankiem to na pewno już by go nie było na Old Trafford :kox:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-08-2010 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 06-08-2010 15:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości