Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #2128
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Nani nie wypełnił luki po Ronaldo, ło jesu gdzie mu tam do Rona. Jasne, że się nie da Ronaldo zastąpić. Nie jednym zawodnikiem. Ale to nie jest tak, że ten zespół po odejściu Ronaldo nie mógł być równie dobry albo nawet lepszy. Mógł być.
Jak tam se chcesz łojesu. To kto mógłby zastąpić Ronaldo? Chciałem nazwisk, ale nie podałeś żadnego, co sprawia, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi, bo ty mówisz tylko: "nie, nie, źle w chuj, nie pasi mi, bo nie, lepsze by było, ale nie powiem jak i czemu, bo nie i chuj".
Cytat:Scholes, Gibson też nie pracują w defensywie
Gibson zanim dostał wakacje zaczął się coraz bardziej udzielać, a Scholes nie dostaje żółtych kartek za rude włosy.
Cytat:No i ten środek czasami tak świetnie dorzuca piłki do napastników i skrzydłowych, że bijemy cały mecz głową w mur
Nie powstała zawsze skuteczna taktyka.
Cytat:Tottki jak sprzedawali Carricka i Berbatova, to mieli ambicje zapewne na TOP 4, a jednak sprzedali.
Ale wtedy się nie dostali, a zawodnicy chcieli grać w Champions League. Znajdź dwie różnice w porównaniu z ich obecną sytuacją. Jedyne szanse na wyrwanie zawodników mamy jeśli nie uda im się wbić ponownie do TOP4 i grać w Lidze Mistrzów. I tak będzie trzeba wybulić wagon forsy, dzięki temu będzie okazja żeby ponarzekać na przepłacanie za zawodników. 8-)

Tak btw: o bardziej zadowolony byłbym z Modricia niż z Bale`a

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-12-2010 00:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 21-12-2010 00:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości