Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2138
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja np. w dalszym ciągu uważam, że Obertan zasługuje na szansę. I to szansę w meczu PL, i to nie z ostatnią drużyną tabeli. Do dziś mi się przypomina, jak wszedł na SB w końcówce i rozruszał skostniałą lewą flankę. Jak ostatnio wszedł w meczu z AV to też coś się działo. Mam nadzieję, że od stycznia (jak Park wyjedzie) Gabryś będzie grał i pokaże, że on jest w stanie.
A co do Bebe: czasem mi się wydaje, że wszyscy już go skreślili, bo w pewnym meczy nie umiał w ogóle dośrodkować piłki. Ale jak zobaczy się gole Bebe w rezerwach, jak zobaczy się, z jaką szybkością ten koleś potrafi zapierdalać - można mieć nadzieję. Ja tam mam.

A w ogóle muszę uderzyć się w piersi i powiedzieć: przepraszam, Sir Alexie, za swoją słabą wiarę. Szczerze mówiąc, gdy tylko zobaczyłem nasze transfery przed rozpoczęciem sezonu, a także świetną grę Chelsea na początku sezonu, wydawało mi się, że ten sezon może być straszny. Tymczasem na razie (odpukać) okazuje się, że punktowo stoimy dobrze, nasza gra też w ostatnich paru meczach wygląda bardzo dobrze, ogółem - jest ogień.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-12-2010 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Mubinio - 21-12-2010 17:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości