Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #2146
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):No tak i najlepiej było w ogóle zbudować drużynę wokół niego bo był tak zajebisty. Innej opcji nie ma, Holender to luksusowy zawodnik, inni mają zapierdalać na niego i kropka.
Nie, najlepiej zbudować drużynę w okół Rooney'a i niech zapierdalają na niego, bo ten to dopiero jest zajebisty. Na Ronaldo też nie zapierdalali inni.
michal85 napisał(a):Aha. Trzeba było wydać szmat hajsu na zawodnika, który w wielu spotkaniach grzałby ławę i na pewno taka gwiazdka byłaby z tego powodu bardzo zadowolona.
No na pewno by nie był zadowolony, bo nieważne jak dobrze by grał, to i tak by grzał ławę kosztem prze zajebistego Rooney'a. Ale lepszy Owen i Obertan, co tam, że chujowi, ważne, że nie narzekają.
panopticum napisał(a):Zdradzisz swoje dojścia, czy z ruchu mas powietrza dowiedziałeś się, że ci zawodnicy byli dostępni?
Racja, dla United dostępny był tylko Owen, Obertan i Valencia, cała reszta była po naszym zasięgiem. Kto by, kurwa, chciał grać dla największego klubu świata? Nie złożyliśmy im oferty = byli niedostępni.
panopticum napisał(a):Chujowy Owen przychodził jako trzeci napastnik i ja tam mu jestem wdzięczny za tego gola z Shitty, albo jak przyczynił się do rozwałki Werderu. Ale spoko, można traktować graczy jak śmieci, a potem dziwić się, że nie żyją tylko miłością do klubu.
No Owena traktować jak Diabła nie zamierzam. Ja mu nie jestem wdzięczny za to, że się popsuł na pół roku, jak był bardzo potrzebny.
panopticum napisał(a):No nie udaję, że prowadzę United. Sir Alex za główne źródło kreatywności w grze uważa skrzydłowych i napastników. Kogo przede wszystkim sprowadza do środka pola? Zawodników dobrych w destrukcji. Jedynym gościem, któremu sir Alex pozwolił odpuścić odbieranie piłki był Ronaldo. A Sneijder nie jest tak dobry jak Ronaldo.
No dobra, ale ani Scholes, ani Gibson, ani nawet Ando nie są dobrzy w destrukcji. Dobry to jest Carrick czy Macherano.
panopticum napisał(a):Pisałeś, że się nie udziela w defensywie, a nie że jest chujowy. Zdecyduj się o co ci chodzi, bo inaczej ciężko się rozmawia.
No bo się nie udziela. Piszę, że się nie udziela, a ty wyskakujesz z tym, że nie dostaje żółtych za włosy, czyli według Ciebie dostaje je za grę w destrukcji.
panopticum napisał(a):Ty jako kontrargument masz to, że Manchester United jest bardzo fajny i jakbyś mógł dlań grać, to byś grał, więc każdy chce.
Ty zaś piszesz jakby sprowadzenie do United kogoś zajebistego, było poza zasięgiem tego klubu. Dżeko niedostępny, kto wie czy Bale by chciał do United, a Aguero też pewnie wolałby środek tabeli w Hiszpanii od MU.
panopticum napisał(a):Nie mówię, że niemożliwe jest wyjęcie Bale`a, ale serio uważasz, że wypuszczą z rąk od razu tak dobrego gracza?
Tak, uważam, że wypuszczą Bale'a za odpowiednia kwotę, ogromną kwotę, ale wypuszczą. Jak już wcześniej pisałem, poza Shitty każdy dzisiaj liczy pieniądze. Poza kilkoma wyjątkami, gdzie gracze nie chcą opuszczać swoich klubów, np. Messi. Bale'a nie posądzam o to, że chce kończyć karierę na WHL.
panopticum napisał(a):Carricka i Berbatova wyrwaliśmy, bo chcieli grać w LM, a Tottenham miał o wiele słabszy skład niż obecnie.
Myślisz, że Bale nie chce wygrać ligi czy CL? Owszem Tottenham miał wówczas słabszy skład, ale mniejsze cele. Teraz też ma za słaby skład biorąc pod uwagę, to o co chcą walczyć. Na TOP 4 może i kadrę mają, na na wygrywanie pucharów nie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, wątpię, że ich będzie jarać ewentualny coroczny awans do LM i TOP 4.

E;
sebos_krk napisał(a):Paul może nie jest mistrzem defensywy, ale wszyscy znamy słowa Zizou, który stwierdził, że rudy jest najtwardszym przeciwnikiem z jakim miał okazje grać.
No ja wiem, że nie jest mistrzem defensywy, ale ponoć dla takich u nas nie ma miejsca. Giggsy też nie napierdala jak mrówka w defensywie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
22-12-2010 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - matys - 22-12-2010 22:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości