Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2197
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):A czy tak ciężko zrozumieć, że w filozofii Fergusona nie ma miejsca dla takich zawodników jak Sneijder, VdV w środku pola?

Nie wyjeżdzaj mi tu z Van der Vaartem. Proszę, czekam: dlaczego nie ma miejsca dla Sneijdera w naszym zespole ?

Foster napisał(a):Przecież nie powiesz mi, że facet który zajmuje się trenerką od 36 lat nie widzi jakim zawodnikiem jest taki Sneijder?

Widzi. I nie powiesz mi co siedzi w głowie Fergusona, może on akurat takiego piłkarza z chęcią ściągnąłby w swoim czasie na Old Trafford.

Foster napisał(a):Pieniądze na transfery też były
Wiem. Nie wspomniałem o pieniądzach ani słowem.

Foster napisał(a):Taki to argument, że dzięki tym dwóm robotnikom Wesley skupia się tylko na ofensywie i z grą defensywną ma niewiele wspólnego.
:? Rozpierdoliłeś mnie tym argumentem. W końcu to oznacza, że Sneijder nie poradziłby sobie mając tylko jednego partnera obok siebie... <ściana> Jak już mówiłem, Holender ma predyspozycję do gry w systemie 4-4-2. Taki piłkarz jak on mógłby się dostosować.
06-01-2011 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 06-01-2011 10:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości