Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2249
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na pewno utalentowany chłopak, który ma szansę być czołowym zawodnikiem tej ligi, ale 20 mln to kwota kosmiczna. Niestety, ale to Brytol, a ci w PL są przeceniani i za nich zawsze trzeba dużo zapłacić. Ogólnie to ten ewentualny transfer ani mnie ziębi, ani grzeje. Wierzę w SAFa.

Natomiast ciekawi mnie to:
Cytat:Queens Park Rangers midfielder Adel Taarabt has claimed that Manchester United are interested in acquiring his services.

The youngster was unable to make the cut at Tottenham Hotspur despite spending three years at the north London club, and was packed away to QPR in a deal that was thought to be worth £500,000.

"Nothing is official yet. I had discussions about my transfer after my performance against Coventry City. I’m ready to go to Manchester United," Taarabt said, according to The People.

"We’ll see later in the season, as I’m hoping to reach the promotion target with my current club QPR. I like England, so I am not against the idea of continuing my career at United.”

Taarabt previously claimed that Real Madrid are interested in signing him.
wprawdzie z goal.com, ale ...

Bardzo ciekawy zawodnik, który myślę, że niebawem w PL będzie robił sporo wiatru.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-01-2011 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 30-01-2011 12:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości