Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #2289
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Patrząc na transfery Chelsea( w kadrze Sturridge, Drogba, Anelka i przychodzi Torres)
Czy aby na pewno ?[/quote]

Mówiłem o sytuacji, kiedy wiadomo było, że przychodzi Torres, a w kadrze był Sturridge, który dopiero potem został wypożyczony do BWFC,

mucha napisał(a):Nie wiem jak można twierdzić, że Rooney nie jest szybki. Pamiętam jak dziś mecz z Arsenalem, gdzie Rooney będąc dobrych kilka metrów za Henrym, dogonił go i odebrał mu piłkę

Ja pamiętam jak Lato zapierdalał to nie było to tamto. Mówię o obecnej sytuacji, gdzie z Roo pod względem szybkościowym jest naprawdę krucho. Jego typowe zagranie - po stracie bieg przez całe boisko za przeciwnikiem i odebranie piłki - widziałem raz. W meczu o Community Shield. To samo tyczy innych zawodników np. Andersona. Powiedzieć o nim, że jest masywny to nic nie powiedzieć. Dla mnie jest po prostu otyły. 2 lata temu był niesamowicie szybki, porównywalny z ówczesnym Rooneyem, do tego waleczny i aż miło się go oglądało. Teraz, pomimo tego iż zdarzają mu się mecze udane, to jednak jego dyspozycja fizyczna mnie nie powala

mucha napisał(a):Najlepiej idzie nam w ustawieniu 4-4-2 z dwoma bocznymi pomocnikami, podchodzącymi pod skrzydłowych

Tak, w naszym najlepszym sezonie 07/08 ewidentnie opieraliśmy się na bocznych pomocnikach. Jak na moje typowe gra fałszywymi skrzydłowymi ( Rooney, Ronaldo) żeby szybko przechodzić z defensywy to efektywnego kontrataku.

michal85 napisał(a):Danny- prócz rzutów wolnych - spełnia wszystkie kryteria, które wymieniłeś.

No tak, ale to zawodnik, który ma za sobą jedną, udaną rundę w klubie środka tabeli i zdobył 4 bramki to możemy na nim opierać siłę ofensywną. Zwłaszcza, że obecnie leczy kontuzje i nie wiadomo w jakiej jest formie.

Trochę mi się wydaje, że tkwimy w zamkniętym kole. Ferguson kogoś ściągnie ( Bebe, Obertan itepe) lub wyciągnie z rezerw to już mamy tyle alternatyw, że głowa mała. Po co nam środkowy pomocnik - jest Carrick, Fletcher, Scholesy, Ando, ponadto może grać Park, tudzież Cleverley, leczy sie Hargreaves, może wróci Eikrem, bo przecież w Norwegii sobie radzi.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
01-02-2011 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - truered - 01-02-2011 19:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości