Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2295
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):To jest dobra okazja, żeby o sobie przypomnieć. Ciągle nie mam pojęcia, jak to się dzieje, że Young nie gra na OT. Nosz kurwa, facet byłby rozwiązaniem naszych problemów na skrzydłach. Mielibyśmy je kompletne. Villa nie gra nic wielkiego, więc i kasa za niego nie powinna być kosmiczna. Świetny w dryblingu, genialne dośrodkowania, może grać AMa, i jeszcze kiedyś mówił, że marzy mu się gra na OT. Nie wiem, może Wy mi pomożecie znaleźć jakieś "ale".
Może chodzi o coś innego niż umiejętności? Kiedyś był taki wywiad, kiedy bodaj Fergie(lub Gill) mówił, że równie ważna jest mentalność. Może my czegoś nie wiemy. Zresztą ja w takich przypadkach zdaję się na SAF-a. Wychodzę z prostego założenia - jeśli klasowy zawodnik jest faktycznie tak łatwo dostępny i pasuje do naszej koncepcji to nie wierzę, że Fergie po niego nie sięgnie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-02-2011 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 02-02-2011 09:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości