Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2334
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:@michal85 A wymiana za Carricka? Oczywiście z dopłatą w ich stronę. Jak dla mnie zastąpienie Carricka będące od co najmniej 2 sezonów w dołku formy (nie licząc pojedynczych meczy) za przyszłościowego Bale to super deal Smile. Szczególnie, że Redknapp go zna, i od dłuższego czasu mówi, że chętnie by go ściągnął. Wtedy cena za walijczyka nie powinna być wygórowana.
Po pierwsze - Carrick miał jeden słabszy sezon. Ten ma dobry.
Po drugie - jest im on niepotrzebny. Akurat CMów to w Spursach jest przesyt.
Po trzecie - ile jest wart obecnie Carrick ? 10-12 mln? Zakładając, że jednak Harry nie wiedzieć czemu chce w zamian Carricka to i tak pewnie chciałby 30 mln elżbietek dodatkowo.

Są zawodnicy w PL, dla których gra w United to spełnienie marzeń. Bale jednak do nich wydaje się nie należeć. Z tego co o nim czytałem to dosyć skromny chłopak i wydaje mi się, że odejdzie z WHL najwcześniej za kilka lat i to w sytuacji kiedy Spursi nie będą mu mogli zapewnić walki o najwyższe cele. Chyba, że obniży loty...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-02-2011 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 18-02-2011 23:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości