Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2354
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie rozumiem czemu pojawia się nadal nazwisko Ozila. Równie dobrze możemy gadać czemu nie sprowadziliśmy np. Xaviego. Szanse były takie same bo równe zeru. Ozil chciał grać tylko dla Realu. Pogódźmy się z tym.

Co do Pastore to nie widziałem go w akcji, ale od kibiców z serie A wiem, że to zawodnik grający zaraz za napastnikiem. Konkurent dla Rooney'a/Berbatova? Średnio mi się to uśmiecha bo w moim mniemaniu nie tutaj potrzebujemy wzmocnień.

Ciekaw jestem jak będą wyglądały kolejne miesiące na OT. Zdecydujemy się pójść jednak ostro w transfery, czy może zadowolimy się jednym/dwoma transferami zostawiając furtkę dla młodzieży? Wierzę jednak w Fergiego i cierpliwie czekam. Nie byłbym jednak bardzo smutny gdybym kolejne 2 sezony miał widzieć podobną grę jak obecnie (czyli raczej w krate) i młodzież stopniowo byłaby wprowadzana.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-03-2011 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 07-03-2011 10:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości