Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
tapi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #2476
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
O nic mi człowieku nie chodzi , wyluzuj trochę
26-04-2011 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2477
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To po jakiego wała walisz mi tutaj tekst o Sandomierskim ?
26-04-2011 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2478
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Do wszystkich tych, którzy już wręczają Neuerowi Złotą Piłkę i dziesięcioletni kontrakt z United:

Ochłodnijcie troszkę, facet jest wybitny, ale już paru takich gościów mieliśmy, którzy to wygrywali spotkania przeciętnym zespołom, a gdy trafiali do United i musieli sprężyć się raz, lub dwa na mecz, to tak jak tam błyszczeli, tak na Old Trafford cieniowali.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-04-2011 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2479
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jakich paru gości? Był wśród nich wyrachowany Niemiec? Ich szkoła bramkarska to klasa sama w sobie, podejście do życia, dokładnie takie jakiego szukamy. Jak pójdzie do Bayernu szybko podszkoli umiejętność bronienia jednej akcji na mecz. Tylko, że wtedy już nigdy go stamtąd się nie wyciągnie.


Fan United od 1992 roku
26-04-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2480
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas - w ostatnim meczu gole, które padły nie powinny paść przy naprawdę dobrym bramkarzu. Wiem, że potem uratował Arsenal w wielu trudnych sytuacjach w tym samym meczu - ale jednak... bramkarz nr 1 takiego teamu nie powinien popełniać takich błędów, jak popełnił w ostatnim meczu - a jak popełnia je to ze względu na to, że jeszcze jest młody i niedoświadczony plus miał troche przerwy do gry. wyrobi, sie jasne - ale tak samo wyrobili by sie nasi obecni rezerwowi. I czy jest w takim razie sens kupować za kosmiczną sumę 20 letniego De Gea który też się będzie tak wyrabiał?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
27-04-2011 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #2481
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja już zmieniłem zdanie - nikogo nie potrzebujemy, no bo niby na jaką pozycję? Smile No bramkarz tylko, ale to się wydaje naturalne - ktoś odchodzi, musi ktoś za niego przyjść. Ale te 2 transfery, o których mówił Fergie na jakiejś konferencji pozostają dla mnie wielką niewiadomą. Ja to bym za to wziął na tournee takiego Pogbę, Morrisona czy Kinga.Trzeba troszkę ogrywać chłopaków, nawet w meczach z ekipami z MLS-u.

I podoba mi się taktyka ściągania młodych, OGARNIĘTYCH życiowo piłkarzy. Ot, taki Hernandez - spokojny, pobożny chłopak, nie chodzi na imprezy, ostro trenuje, po treningach siedzi w domu, a nie bawi się w gwiazdora. Nawet taki Nani wbrew pozorom to bardzo spokojny chłop. Andersona tylko trzeba utemperować, a też zacznie grać na stałym, równym, dobrym poziomie.

Więc co, puste okno transferowe? Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
27-04-2011 06:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lol_face Offline
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #2482
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mnie się jednak wydaje , że Fergie zakupi co najmniej dwóch nowych zawodników . Jakich ? Tego nie wie nikt.
Na pewno jednym z nich będzie bramkarz . Można się spodziewać również nowego pomocnika .

Ale to na razie tylko spekulacje . Poczekamy do okienka Wink

"Javier Hernandez @CHICHARlTO dodał(a) do ulubionych Twój Tweet"
27-04-2011 06:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #2483
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja czuję w kościach, że w letnim okienku spróbujemy wyciągnąć Sneijdera z Interu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-04-2011 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2484
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha napisał(a):Ja czuję w kościach, że w letnim okienku spróbujemy wyciągnąć Sneijdera z Interu.
Ja też tak czuję, coraz pewniejsze źródła tak twierdzą że cos jest na rzeczy ale zaraz wpadnie tutaj wiara z pytaniem gdzie my go ustawimy i nie pasuje do naszej taktykiWink
Zobaczymy w lecie.
27-04-2011 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #2485
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mówi się o 30 mln, a w dzisiejszych czasach to nie jest wygórowana cena za gościa, który doprowadził Holandię do finału MŚ i poprowadził wraz z Mourinho Inter do LM. Zresztą jak takie cipki jak Torres kosztują dwa razy więcej to co nam szkodzi
27-04-2011 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2486
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
branka napisał(a):Kwas - w ostatnim meczu gole, które padły nie powinny paść przy naprawdę dobrym bramkarzu. Wiem, że potem uratował Arsenal w wielu trudnych sytuacjach w tym samym meczu - ale jednak... bramkarz nr 1 takiego teamu nie powinien popełniać takich błędów, jak popełnił w ostatnim meczu - a jak popełnia je to ze względu na to, że jeszcze jest młody i niedoświadczony plus miał troche przerwy do gry. wyrobi, sie jasne - ale tak samo wyrobili by sie nasi obecni rezerwowi. I czy jest w takim razie sens kupować za kosmiczną sumę 20 letniego De Gea który też się będzie tak wyrabiał?
Bramek z Boltonem, bo to spotkanie musisz mieć na myśli, absolutnie nie zawalił. Dwa stałe fragmenty gry, piłki do których nie miał szans dopaść. Twitter się wyrobi, ale porównywanie jego polepszania się, do polepszania Kuszczaka mija się z celem. Szczęsny, o wiele młodszy, z gigantycznie mniejszym doświadczeniem nie może być stawiany obok grywającego, niech będzie obytego ze światowym poziomem nie od dziś Kuszczakiem. A mimo to Polak z Arsenalu przewyższa Polaka z Manchesteru wyraźnie. Tomek wyrabia się od 5 lat i tak się wyrobił, że piłka w górze dalej jest dla niego koszmarem, a jego grę nogami lepiej przemilczeć. Uprzedzam: regularna gra, bo o tym chciałaś mi napisać, a raczej jej brak nie przeszkodził Twitterowi w pokazaniu sporych umiejętności i przede wszystkim spokoju, opanowania, chłodnego umysłu już w pierwszych spotkaniach, a nie muszę chyba pisać w jak wielkim spotkaniu uczestniczył w ligowym debiucie.

O Lindegaardzie się nie wypowiem, bo wiadomo. Natomiast teksty z De Geą nie do mnie, bo ja nigdy na tym forum nie pisałem o nim w kontekście bramki United. Chyba nigdy nie posłużyłem się jego nazwiskiem.
27-04-2011 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2487
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wygląda na to, że pozyskaliśmy nowego piłkarza. Jest to 18-letni środkowy obrońca drużyny Lens. Nazywa się Raphael Varane. Podobno daliśmy za niego 3 mln funtów.

Oglądał ktoś mecze z jego udziałem, jak się prezentował :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
28-04-2011 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #2488
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Oglądałem jeden mecz. No w obronie prezentuje się trochę jak młody Ferdinand i nie mówię tego wcale przez podobną fryzurę.Oczywiście do Rio jeszcze dużo mu brakuje, ale wygląda na to, że będą z niego ludzie.

Tutaj interwencja na karate troche Tongue
http://www.youtube.com/watch?v=xon9uL-M ... re=related

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
28-04-2011 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #2489
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Wygląda na to, że pozyskaliśmy nowego piłkarza. Jest to 18-letni środkowy obrońca drużyny Lens. Nazywa się Raphael Varane. Podobno daliśmy za niego 3 mln funtów.

Skąd masz info?
28-04-2011 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2490
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
na redcafe.net tam jest podane.
28-04-2011 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości