Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #172
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):
Tomassen napisał(a):Sneijder owszem.
Wystarczy, że powiedział, że nie chce grać na Old Trafford. Odpada, bo za sezon, dwa chciałby odejść, a może i wrócić do ukochanego Realu.
Sneijder na tych Mistrzostwach pokazuje, że jest wielkim piłkarzem i w moim mniemaniu sprawdziłby się na Wyspach, ale najważniejsze jest to co mówił sam piłkarz:
Cytat:Gdy opuściłem Ajax, drużynę mojego życia, chciałem iść tylko do Madrytu, najlepszego klubu na świecie - powiedział 24-latek. - Teraz jestem tu i pragnę tylko odnosić sukcesy, wygrywać wiele tytułów i być tu jak najdłużej to możliwe, by bronić barw tej koszulki i herbu. Nie mam zamiaru nawet rozważać, a tym bardziej zaakceptować, oferty odejścia z Madrytu.
także on niestety odpada. Robinho to inna sprawa- on mówił że nie miałby problemu opuścić stolicę Hiszpanii, a w MU Anderson, Nani i CQ już pomogliby mu się zaaklimatyzować. Piłkarzem jest niesamowitym- niejednokrotnie ratował tyłek Realowi w tamtym sezonie, świetna i technika przegląd pola. Byłby w stanie zastąpić Cristiano

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-06-2008 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 22-06-2008 10:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości