Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2508
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Każdy zawodnik ma pozycję, na której gra najlepiej. O'Shea też ma taką (choć w jego przypadku zawsze mam problemy z określeniem, jaka to), podobnie jak Hulk (jego widziałem w akcji zaledwie kilka razy, więc pełnej wiedzy na jego temat nie mam, ale raczej lepiej czuje się w ataku), Ronaldo, Messi, czy każdy inny piłkarz na świecie.

Poza tym, na skrzydle nie trzeba nam wzmocnień. Cleverley i Welbeck mają tą cudowną właściwość, że mogą jeszcze się wiele uczyć, podczas gdy Hulk jest już raczej ukształtowanym piłkarzem (dodatkowo, mamy na skrzydłach trzech piłkarzy IMHO od niego lepszych). Trochę głupio byłoby mieć na każdą pozycję kilku równorzędnych piłkarzy - wyobrażasz sobie, ie kosztowałoby utrzymanie nawet tych dwóch piłkarzy klasy światowej na każdej pozycji? Lepiej mieć talenty, które galaktycznych tygodniówek nie pobierają, poza tym mogą dorównać, a nawet przewyższyć zagraniczny zaciąg. Co by było, gdyby zamiast np. Scholesa Ferguson zostawił w klubie Ince'a, albo sprowadził na miejsce Giggsa jakiegoś znanego w świecie skrzydłowego?

Welbeck w pucharach to się ogrywał dwa lata temu, Cleverley ten okres pominął błyszcząc na wypożyczeniu w Championship.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
29-04-2011 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Intel - 29-04-2011 21:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości