Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2561
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
sebos_krk napisał(a):A ja się zupełnie nie dziwię bramkarzowi, że popełnia błąd, wynikający z braku koncentracji, w momencie, jak jego drużyna i tak traci szanse na awans. Komu by się chciało, jak jego koledzy to patałachy na tle mocnego zespołu i choćby nie wiem co robił to i tak United by nie zatrzymał. Grajcie, to ja też będę grał.
Rozumiem, że jak United nie będzie w którymś z meczów szło, to jak Neuer popełni błąd wynikający z braku koncentracji i on odbierze nam szansę nawiązania walki o dobry wynik w dalszej części meczu to nie będziesz zły?
Poza tym ten babol miał miejsce w pierwszej połowie, także jeśli mu się nie chce już w pierwszej połowie bo "nie idzie" to dziękuje za takiego bramkarza.

Jak mówiłem, to nie jest jedyny taki wyskok Niemca. Nie chcę bramkarza, który w jednym meczu wyciąga jakieś niesamowite piłki, a w następny robi jakiegoś babola. Wolę bramkarza, który może nie zalicza spektakularnych interwencji, ale za to nie popełnia baboli (wiadomo, raz na jakiś czas się każdemu zdarzy).

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
05-05-2011 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 05-05-2011 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości