Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #188
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Do ataku Berbatov, na skrzydło Ashley Young. Takie transfery widziałbym, gdyby został Ronaldo, a gdyby odszedł to jeszcze jednego skrzydłowego i ewentualnie prawego obrońcę. Przemyślałem sprawę i jeśli z Brownem zdobyliśmy Ligę Mistrzów i Premier League, to nie jest tak tragicznie z tą prawą obroną. Gary może jeszcze pograć sezon na dobrym poziomie, a doświadczenie ma niemałe na prawej obronie. Nie wiem czemu, ale jestem na 90% pewien, że zawita do nas Berbatov. Podobnie było z Carrickiem. Multum spekulacji, a ja wywnioskowałem z nich, że to właśnie on zawita na Old Trafford. Co do Ashley Younga to jest to moje osobiste marzenie. Mógłby się Fergie nim zainteresować. Koleś miał chyba najwięcej asyst w Premier League. Znakomity zawodnik, do tego młody i co ważne Anglik. Myślę, że po odejściu Ronaldo moglibyśmy kupić kilku solidnych zawodników na ławkę, choć osobiście liczę na to, że to wszystko to wymysły dziennikarzy i Ronaldo oświadczy, że zostaje. Wtedy przydałby się jakiś solidny zastępca na środek obrony i na skrzydło.
Osobiście mam nadzieję, że w następnym sezonie nasz skład będzie wyglądał tak:
Edwin
Neville-Rio-Vidic-Evra
Ronaldo-Carrick-Hargreaves-Young
Rooney-Tevez (Berbatov)
I pozamiatane. Berbatova wprowadzać w zależności od taktyki, a skrzydłowego potrzebujemy, bo Giggs w słabej formie, Park znowu kontuzjowany, a Nani to jeszcze nie ta półka. A jeszcze jakby Ronaldo odszedł to już tragedia.

EDIT:
A co do Arshavina to gdzieś czytałem, że z angielskiej ligi chciałby grać w Arsenalu lub Chelsea, także sądzę, że ten transfer odpada, choć takim znakomitym piłkarzem również bym nie pogardził.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-06-2008 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mucha - 24-06-2008 10:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości