Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #191
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem potrzebujemy obrońcy, ponieważ niewiadomo co będzie z Garym a do tego odszedł jeszcze Pique. Najlepiej było by sprowadzić Lahma, który może grać na lewej i na prawej stronie obrony, lecz ten podpisał już nowy kontrakt z Bayernem wiec po ptakach... nie zmienia to jednak faktu ze musimy kogoś kupić do obrony.... tylko kogo?
Drugą linie mamy najmocniejszą, tu SAF zawsze ma problem kogo wystawić. Lecz gdy odejdzie Ronaldo zrobi nam sie dziura na prawej stronie. Jest jeszcze Nani, ale on jeszcze musi się troszkę podszkolić, a Giggs, no cóz jego czas powoli dobiega końca. Dlatego gdy odjedzie nasz "zelik" Big Grin to musimy kogo sprowadzic na tą pozycję. Ja widziałbym tam Younga, może Bentley, spodobała mi sie również gra Silvy z Valencii, ale tu bym musiał jeszcze troszke jego meczy pooglądac Smile Jesli "Cris" odejdzie to wierze zę Alex coś wymysli Smile
Napewno potrzebujemy napastnika, bo jak wiemy mamy tylko Roo i Teveza, jest jeszcze Saha, ale nie wiadomo czy odejdzie czy nie, i czy znów bedzie kotnuzjowany... przyjdzie do nas Manucho, ale nie wiemy jak on sobie poradzi w Anglii. Dlatego uwazam ze potrzebujemy napastnika i moim kandydatem nr 1 jest Berbatov, który ma juz za soba dwa sezony w Anglii i radzi sobie bardzo dobrze. Również chętnie bym widział czy to Benzeme czy Huntelaraa a nie wiadomo jak to by z nimi było. Czy im będzie odp styl Angielski czy nie.... można by również pomyślec o Villi, który ma za sobą bardoz dobry sezon w Hiszpani no i rozgrywa bardzo dobre ME. Ale czy hiszpan w United? Prędzej przejdzie do Liverpoolu czy Totenhamu....

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
24-06-2008 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 24-06-2008 11:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości