Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #26
Re: CL: Manchester United - Chelsea (12.04.2011)
Piękny wieczór. Zaczęliśmy słabo, ale z czasem się rozkręcaliśmy. Gol do szatni bardzo ważny. Po bramce Drogby wielka nerwówka, trwająca... 30 sekund :mrgreen: Później to już zabawa piłką i pełna kontrola nad meczem. Finał na wyciągnięcie ręki.

van der Sar - przy golu nie można mieć do niego pretensji, poza tym kilka dobrych interwencji i przede wszystkim wślizg w Anelkę niczym doświadczony obrońca Wink [ 7 ]

O'Shea - po żółtej kartce trochę na niego bluzgałem, ale podanie do Giggsa przy golu na 1:0 rekompensuje wszystko, a tak poza tym to w defensywie radził sobie przyzwoicie [ 7 ]
Ferdinand - na początku trochę problemów, później nie mogłem zrozumieć czemu wciąż znajduje się na boisku, ale zagrał dobry mecz, choć bez rewelacji [ 7 ]
Vidić - coraz lepiej wygląda, oby jego forma do końca sezonu już tylko rosła [ 7 ]
Evra - przyzwoicie, choć parę razy głupawo tracił piłkę, no i parę razy objechany przez Drogbę [ 6,5 ]

Park - znakomity gol, perfekcyjne wykończenie, poza tym nabiegał się, że ho ho, ale miałem wrażenie, że w defensywie zdarzało mu się grać lepiej [ 7 ]
Carrick - utrzymuje dobrą formę, mózg naszej drużyny idealnie uzupełniający się z Giggsem, cały czas świetnie ustawiony, dobre odbiory, ale w pierwszej połowie Chelsea zbyt łatwo przedostawała się pod nasze pole karne przez środek [ 7,5 ]
Giggs - dwie piękne asysty, dobre rajdy, niezłe podania, bardzo efektywny [ 8 ]
Nani - dobry występ, kilka niezłych akcji, kilka strzałów, bywało lepiej, ale przecież graliśmy przeciwko Chelsea, nie ma co oczekiwać cudów [ 7 ]

Rooney - zdecydowanie najlepszy na boisku, przez cały czas przewinęło mi się tyle epitetów opisujących jego grę, wspaniałe kilkudziesięciometrowe podania, był wszędzie, niesamowita swoboda w grze, on wręcz bawił się piłką, w takiej formie należy do TOP3 piłkarzy na świecie [ 9 ]
Hernandez - strzelił gola, więc zadanie wykonane, szkoda, że sędzia nie uznał trafienia głową, bo gol był naprawdę bardzo ładny, pod koniec nie miał już sił, ale ogólnie występ dobry [ 7,5 ]

Valencia - dobra zmiana na podmęczonego przeciwnika [ 7 ]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-04-2011 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Chelsea (12.04.2011) - mucha - 12-04-2011 21:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości