Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011)
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #28
Re: CL: Manchester United - Chelsea (12.04.2011)
To był fantastyczny mecz. Nie wszyscy grali równie wspaniale, ale każdy dał z siebie wszystko. Evra - chyba przebudzenie. Vidić - wreszcie prawdziwie kapitański występ, tym razem nawet ja to muszę przyznać. Nani - nie tak efektywny jak zwykle, ale w przetrzymywaniu piłki jest mistrzem Big Grin Rooney - trochę za dużo strat, ale generalnie MOC, jego długie piłki są po prostu niesamowite. Rio - bohater. VDS - to samo. Hernandez - znowu był dokładnie tam, gdzie trzeba. Park - żarł trawę garściami i kiedy najbardziej wszyscy potrzebowaliśmy, żeby strzelił, wtedy po prostu strzelił. Bohater. Carrick i O'Shea - królowie spokoju, bez ich opanowania wszystko by się rozleciało (nie wiem, czy Rafael był w pełni gotowy, ale jeśli tak, słusznie SAF z niego zrezygnował). Valencia - dynamit jak zwykle. No i Giggs - no comments, po prostu no comments. O nim się nie mówi, na niego się patrzy. Chwilami graliśmy najlepszą piłkę w tym sezonie. Ale możemy grać jeszcze lepiej. Ciekawe, co wtedy powiedzą narzekający na "brzydki Manchester". Jeszcze wszystkim pokażemy. Z takim zespołem - jak najbardziej. Dzięki, panowie. Daliście fanom piękny wieczór. Do końca już niedaleko, dacie radę.

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
12-04-2011 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Chelsea (12.04.2011) - Johnny99 - 12-04-2011 22:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości