Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #41
Re: CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011)
Pięknie, po prostu pięknie!

Jak widać moje przedmeczowe obawy były bezpodstawne. Zagraliśmy znakomicie: początek meczu przypominał nieco pierwsze spotkanie, gdzie to Chelsea rwała się do ataku, była stroną aktywniejszą i chciała szybko strzelić bramkę. My natomiast po profesorsku daliśmy im się wyszumieć i z każdą kolejną minutą zaczęliśmy grać lepiej, wyżej i pewniej czego ukoronowaniem była bramka strzelona tuż przed przerwą.

Po przerwie nie zamierzaliśmy oddawać pola rywalom ale ponownie goście z większym animuszem atakowali naszą bramkę. Później czerwona kartka dla Ramiresa i wydawało się że już nic nie może się złego stać, gdy nagle Drogba strzelił bramkę po jednym z naprawdę nielicznych błędów naszej obrony. Na szczęście na nic to stało, bo zanim gracze Chelsea zdążyli uwierzyć że mogą coś jeszcze ugrać niezawodny Park pozamiatał.

Wielkie brawa należą się dla całej drużyny: widać że jesteśmy mocni, mocni w każdej formacji. Jednak ja chciałbym zwrócić uwagę na dwóch zawodników, których gra wczoraj szczególnie powaliła mnie na kolana, Rooney i Carrick- po prostu MASTER CLASS. Pierwszy znakomicie odnalazł się między napadem a pomocą, wykonywając masę pracy, doskonałe dośrodkowania no i te przerzuty, jakbym Scholesa widział. Co jak co ale Wayne znakomicie trafił z formą. Carrick po raz kolejny dyrygował środek pola, nie było akcji która nie przeszłaby przez niego, dodatkowo mnóstwo ważnych odbiorów zaliczył.

W obronie królowali Rio z Nemanją, O'Shea po niemrawym początku później prezentował się jak należy, po drugiej stronie fajnie Evra z przodu, ale kilka razy objechany przez Drogbę i zbyt często faulujący.
W pomocy oprócz opisanego Carricka, doskonale niezmordowany Park wykonujący tytanową pracę, może nie zawsze dostrzeganą ale, faktycznie pracuje na boisku jak mało kto, dodatkowo efektywny Giggs zaliczający kolejne asysty- miodzio. Dodatkowo z przodu aktywny Groszek strzelający kolejną bramkę.

Teraz czekamy prawdopodobnie na Schalke a później finał 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-04-2011 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011) - Lukas - 13-04-2011 10:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości