Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #44
Re: CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011)
Podoba mi się nasza konsekwentna gra w tym sezonie LM. To jest takie typowe granie, jak na te rozgrywki. Podobną taktykę przyjął rok temu Jose z Interem. Ledwie 3 stracone gole w 10 meczach, to naprawdę świetny wynik. Z taką obroną, ba! Z taką formą każdej formacji możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość i czekać na finał na Wembley. Oczywiście nie wolno lekceważyć Schalke, bo jednak w ćwierćfinale zmiażdżyli Inter.

Btw bardzo się cieszę, że w tym momencie sezonu tylu graczy nagle 'wybuchło' z formą. Carrick w tym sezonie w moich oczach jest niezastąpiony, i bez niego byśmy zginęli. Ale to co zagrał w tym dwumeczu, to Ja wstaję i klaszczę. Moim zdaniem - nasz najlepszy zawodnik podczas ćwierćfinałowych batalii. Kolejny, który miał ciężki okres za sobą, czyli Rooney. On nie gra na żadnej pozycji, po prostu jego rola jest nazwana jego nazwiskiem Tongue Jest wszędzie i nigdzie. Crossy jak u Scholesa, wrzutki ze skrzydła jak u Becksa(patrz" nieuznany gol Javiera), jak trzeba to z wolnego strzeli, nie myli się przy karnych i wykorzystuje większość sytuacji. Mistrz <cwaniak> O Sir Giggsie nie będę się rozpisywać, bo o nim już zostało napisane wszystko. Jak Roo musi 'tyrać', tak może wyręczyć go Javier, który powinien mieć zapisane na swoim koncie 2 bramki. Potrafi się znaleźć jak Ole i Ruud swego czasu.

Śmieszyły mnie wpisy innych kibiców w poprzednich sezonach że United to zespół jednego grajka. Coż, w tym sezonie pokazujemy że nie ot tak jesteśmy Manchester United. Każdy z elementów odgrywa ważną rolę, potrafi błysnąć w ważnym momencie. Cały zespół świetnie funkcjonuje. Mamy świetnych skrzydłowych, typowych 'zapierdalaczy', czy mądrze grających ludzi na najwyższym poziomie. I bramkarza który przeżywa 5 młodość. Mamy wszystko. I wszystko w tym sezonie możemy wygrać.

UWS!
13-04-2011 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 2-1 Chelsea (12.04.2011) - Jaceks_21 - 13-04-2011 22:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości