Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #16
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Przecież O'Shea przejął piłkę, wszystko było git, Carrick miał otwartą przestrzeń. Niecelny wykop van der Sara nie miał wpływu na to, że straciliśmy bramkę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-04-2011 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #17
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Za blisko wybił, piłka trafiła do jakiegoś gościa z $hity, Carrick przejął i zaliczył asystę do Jaj Turego.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
16-04-2011 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
No wiesz, gdyby Edwin wybił to na aut, albo dalej do przodu to piłka w ogóle nie trafiłaby do Carricka i w drugą stronę Michał stracił piłkę, ale za nim był jeszcze Vidić i Edwin, więc git :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-04-2011 20:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #19
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
EsDe napisał(a):Za blisko wybił, piłka trafiła do jakiegoś gościa z $hity, Carrick przejął i zaliczył asystę do Jaj Turego.

Chyba śnisz. Piłkę przejął O'Shea, zagrał ją do Carricka.

Sytuacja została w pełni opanowana i na bramkę wpływ miało przede wszystkim niecelne podanie Carricka przechwycone przez Toure. Nie można obwiniać Edwina za to, że straciliśmy gola. Między wykopem Edwina, a straconym golem było jeszcze przejęcie O'Shea, podanie do Carricka i niecelna piłka Carricka. Sytuacja była opanowana. Za utratę gola odpowiada tylko i wyłącznie Carrick.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-04-2011 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #20
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Zacytuj gdzie JA powiedzialem, że przez Edwina stracilyśmy bramkę. Po prostu opisałem sytuację tak jak ją zapamiętałem.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
16-04-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #21
Re: FA: Manchester United - Manchester City (16.04.2011; 18:15)
michal85 napisał(a):ale mecz na St James Park IMO jeszcze ważniejszy niż ten dzisiejszy.

Możesz mi to wytłumaczyć? Bo strata nawet 3 punktów w tym meczu nie oznacza, ze stracimy pozycje lidera, a przegrana z City oznacza koniec szans na puchar i...to porażka z City :evil:
Carrick sie zachował beznadziejnie, Scholes też niepotrzebnie faulował, ale to cały zespół ponosi wine za tą porażke.Od początku zaczęliśmy jakby to zwycięstwo nam się należało z miejsca.I zamiast ojebać słabiutkie City to pozwoliliśmy odprawić sie z kwitkiem.A i jeszcze jedno, Berbatov <ściana>

PS:Przypadkowe piwo...

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
16-04-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #22
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Do ciebie pisałem tylko na temat tej sytuacji, ponieważ opisałeś ją błędnie. Teraz lepiej?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-04-2011 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #23
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
mucha napisał(a):Sytuacja została w pełni opanowana i na bramkę wpływ miało przede wszystkim niecelne podanie Carricka przechwycone przez Toure. Nie można obwiniać Edwina za to, że straciliśmy gola. Między wykopem Edwina, a straconym golem było jeszcze przejęcie O'Shea, podanie do Carricka i niecelna piłka Carricka. Sytuacja była opanowana. Za utratę gola odpowiada tylko i wyłącznie Carrick.

Żeby jeszcze lepiej opisać sytuacje to trzeba nadmienić, że dziecinnie łatwo dał się ograć Vidić.

Cytat:Możesz mi to wytłumaczyć? Bo strata nawet 3 punktów w tym meczu nie oznacza, ze stracimy pozycje lidera, a przegrana z City oznacza koniec szans na puchar i...to porażka z City :evil:
Po prostu na lidze mi tak zależy w tym roku, że za nic bym jej nie oddał. Jesteśmy na finiszu, rywale nie rezygnują i jakakolwiek strata punktów przy wygranych przeciwników doda im wiary w końcowy sukces.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-04-2011 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Możesz mi to wytłumaczyć? Bo strata nawet 3 punktów w tym meczu nie oznacza, ze stracimy pozycje lidera, a przegrana z City oznacza koniec szans na puchar i...to porażka z City :evil:
Twat nie grał to można ją przeżyć. Nie boli tak jak porażka na Anfield. Ja wiem, że FA to prestiżowe rozgrywki, ale podobnie jak michał dla mnie ważniejsze jest utrzymanie przewagi nad kanonierami. Na szczęście będziemy mieli Giggsa i Roo.


Fan United od 1992 roku
16-04-2011 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Zupełnie nie wiem czemu ale jakoś tak zwyczajnie spłynęła po mnie ta porażka i to porażka z City. Spodziewałem się, że będzie nam ciężko wygrać, jednak miałem nadzieję, że jakoś nam się uda przebrnąć dalej, niestety nie udało. Porażka boli, ale było widać, że chłopaki mieli w nogach mecz z Chelsea.

Edwin - to co miał wybronić wybronił

O'Shea - parę razy dał się łatwo minąć, poza tym zero pomocy w akcjach w ofensywnych

Rio & Vidic - niby dobrze, ale jednak nie do końca.

Evra - średnio, dobre zagrania przeplatał ze słabymi. Kilka razy go objechali

Nani - widać było, że się stara, jednak nie wszystko mu dziś wychodziło, szczególnie na początku. Bez wątpienia nasz najgroźniejszy zawodnik.

Carrick - do momentu gdy popełnił błąd grał bardzo dobrze i był naszym najlepszym zawodnikiem. Popełnił błąd, zdarza się. Inni dziś też błędy popełniali jednak to znów on będzie najostrzej atakowany.

Scholes - słabo, do tego jeszcze idiotyczny faul. Przykro mi to pisać, ale to już chyba powoli koniec...

Valencia - słabo, wyglądał tak jakby nie miał sił.

Park - walczył, jednak częściej irytował niż robił coś co przynosiło pożądane efekty

Berbatov - zmarnował dwie świetnie okazje, mógł ustawić mecz. Zawiódł, ale to i tak Carrick będzie ten najgorszy. Żeby nie było, nie oczekuje od niego cudów, skoro częściej się siedzi na ławce niż gra to potem jest tak jak było dzisiaj.


Chicharito - dzisiaj nie pomógł

Anderson - dużo biegał z piłką i w sumie tyle

Fabio - starał się

Jeszcze słówko komentarza a pro po straconej bramki. Fakt, Carrick dał ciała stracił piłkę i nic go nie usprawiedliwia, jednak Vidic też za bardzo się nie popisał. Yaya minął go właściwie bez żadnego problemu.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-04-2011 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #26
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Wszystko spoko panowie, też wolę żeby United wygrało ligę, z tym że dzisiaj przy lekkim spięciu pośladów byłby i finał FA. Czekałem trochę na ten pojedynek, a rozczarowałem się po całości. Także choćby z szacunku dla kibiców nasi powinni zagrać lepiej.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
16-04-2011 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #27
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Walczyliśmy do końca, nie odpuściliśmy. Nawet jak graliśmy w 10-ciu to dalej próbowaliśmy. Także trochę nie rozumiem gadki o tym szacunku dla kibiców. Staraliśmy się, nie graliśmy źle, ale niewykrozystane sytuacje i błąd przy bramce przesądziły o naszej porażce.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-04-2011 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #28
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Foster, nie rozumiem o co ci chodzi, że niby Carrick jest kozłem ofiarnym itp. Nikt nie obwinia wyłącznie jego za porażkę, więc nie mam pojęcia o czym piszesz. Przyzwyczajenie?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-04-2011 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #29
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
@Michał

Jestem innego zdania, no ale każdy widział ten mecz po swojemu. Karta Scholsa była niepotrzebna, to jego kolejny głupi faul, gość z takim stażem w meczu o taką stawkę nie robi takich rzeczy, w sumie paradoksalnie już drugi raz w tym sezonie w dyche prezentowaliśmy sie lepiej niż w komplecie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
16-04-2011 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #30
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
A ja Wam powiem, że IMO Carrick po tej stracie powinien sfaulować Yaye. Był taki moment, że był tuż za nim jeszcze przed polem karnym i włożył mu nogę, ale nie chciał ryzykować. Moim zdaniem trza był kosić był jeszcze Vidić, dostałby tylko żółtą za faul taktyczny.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-04-2011 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości