Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #46
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
sebos_krk napisał(a):Nie będziesz o tym pamiętać jak wygramy ligę i może również CL.

Czyli rozumiem, ze o porażce z Leeds już nikt nie pamięta? Bo dla mnie to jest jedna z pierwszych rzeczy, która mi się kojarzy z tamtym sezonem i od razu robi mi się niedobrze. A ta przegrana ma szanse zapaść w pamięć o wiele głębiej jeśli dzięki nam city wygra pierwsze od 35 lat trofeum. Wiadomo, że każdy będzie się cieszył z tytułu czy LM ale jednak dla mnie i myślę, ze nie tylko to jest rzecz, którą na pewno zapamiętam na długo z tego sezonu.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-04-2011 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #47
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Po porażce z Leeds to pamiętam miazgę jaką zrobili z naszych fanów przyjezdni na Old Trafford.


Fan United od 1992 roku
17-04-2011 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #48
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
To swoją droga ale to już raczej standard na OT Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-04-2011 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #49
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
No tak samo jak Red Army miażdży na wyjazdach. Ale to już inna sprawa, choć ci z Leeds mieli wyjątkowe święto.


Fan United od 1992 roku
17-04-2011 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Dajcie spokój, ostatnie, co teraz możemy zrobić to pamiętać o Leeds, czy City? Spójrzcie na Leeds, co im to zwycięstwo dało? Dalej się plątają po gównianych ligach, City też nie wygrało jeszcze FA Cup. Bardziej zabolałaby mnie porażka z Chelsea.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
17-04-2011 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #51
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Rozczarowali mnie wczoraj nasi piłkarze. Wszyscy prócz Naniego, który jako jedyny się starał. Reszta grała tak, jakby miała to w dupie, czy wygramy, czy przegramy. Na siłę można jeszcze napisać trochę dobrego o środku obrony, ale też niewiele. Po stracie gola napisałem, że pozostaje nam LM i liga, gdyż nie wierzyłem, że z taką grą uda nam się coś ustrzelić i się nie pomyliłem.

Największe rozczarowania :?: Zdecydowanie Berbatow, który nie wiedział wczoraj, gdzie się znajduje, i nie potrafił strzelić gola do pustej bramki z odległości ok. 2 metrów.

Następny to Carrick. Jak w takim meczu można zaliczyć taką "piękną" asystę i pomóc rywalowi strzelić gola :?:

Trzeci "as" wczorajszego meczu to Scholes, który po raz kolejny pokazał, że chyba już na niego przyszedł czas i po sezonie powinien sobie odpuścić i zawiesić buty na kołku. Paul już nie nadąża za rywalami, podejmuje niezrozumiałe decyzje i za szybko się podpala. Lepiej zakończyć karierę teraz niż rozdrabniać się na drobne.

A City? Cóż. Po raz pierwszy mają szansę na wygranie czegokolwiek od 35 lat i zapewne to zrobią. Na szczęście nie będzie to ani mistrzostwo Anglii, ani Liga Mistrzów( najpierw trzeba byłoby w niej być Wink).

Dla nich to będzie wielki sukces, a dla nas stracona szansa na wygranie pucharu, który spośród tytułu mistrzowskiego czy też zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ma najmniejsze znaczenie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-04-2011 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #52
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
truered napisał(a):City też nie wygrało jeszcze FA Cup.

No fakt, nic się nie stało.Przegraliśmy tylko derby i szanse na puchar, który mielibyśmy na wyciągnięcie ręki gdybyśmy awansowali do finału.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
17-04-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #53
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Jaroldz napisał(a):Reszta grała tak, jakby miała to w dupie, czy wygramy, czy przegramy.
Co kurwa? Jak można jakiemukolwiek zawodnikowi United zarzucić w meczu z City, że mieli wszystko w dupie... Nosz do kurwy nędzy, każdemu się zdarza chyba gorszy mecz a tu od razu takie pierdolenie.


Porażka boli, nawet bardzo. Ale, via ROM
RoM napisał(a):Let’s get some perspective. Today was City’s biggest game for over three decades. Today wasn’t even our biggest game this week.

True.

BELIEVE
17-04-2011 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #54
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Jaroldz napisał(a):Trzeci "as" wczorajszego meczu to Scholes, który po raz kolejny pokazał, że chyba już na niego przyszedł czas i po sezonie powinien sobie odpuścić i zawiesić buty na kołku. Paul już nie nadąża za rywalami, podejmuje niezrozumiałe decyzje i za szybko się podpala. Lepiej zakończyć karierę teraz niż rozdrabniać się na drobne.

<ściana>
Rozumiem że można wkurwić się po takim meczu, ale smiesznie to brzmi jeśli zestawić te słowa z 'błaganiami' o pozostanie Scholesa w klubie po zajebistych meczach w jesieni

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
17-04-2011 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #55
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Już wiadomo, co zdenerwowało Rio po końcowym gwizdku.

Cytat:Rio Ferdinand przeprasza zawodnika Manchesteru City Mario Balotelliego za szyderstwa, które wypowiedział pod jego adresem po przegranym 0:1 meczu w ramach półfinału Pucharu Anglii.

Z drugiej strony Anglika "lekko" zdenerwował gest Włocha, który pocałował herb na swojej koszulce tuż przed sektorem z kibicami Czerwonych Diabłów po końcowym gwizdku sędziego.

Ferdinand dziś rano a swoim Twitterze napisał: "Jeśli strzelasz gola i wykonasz jakiś mały gest w stronę kibiców drużyny przeciwnej mogę to zaakceptować, ale jeśli jest już po ostatnim gwizdku sędziego to powinieneś iść cieszyć się do swoich fanów, a nie szydzić z przeciwnika."

"Jeśli kogokolwiek uraziłem to przepraszam, ale emocje oczywiście wzięły nade mną górę."

Sam - pewnie jak wszyscy kibice będący na Wembley - bym podszedł i mu zajebał.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-04-2011 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #56
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Żeby jeszcze ta menda była jednym z nich, identyfikowała się z klubem, czuła się jego częścią i wiązała swoją przyszłość z nim na długi czas, bo chce, to mógłbym jakoś zrozumieć to jej całowanie herbu, ale jest to zwykły malutki człowieczek, który ma wszystko w dupie, przyszedł zarobić i odlecieć do Milanu.

Jak dobrze, iż do nas nie trafił, a o zgrozo, był taki temat, a o zgrozo ja nawet nie sprzeciwiałem się temu transferowi.
17-04-2011 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #57
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Gdyby zrobił to ktoś z naszych to pewnie już byłby zawieszony. Wink
17-04-2011 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #58
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Tomek91 napisał(a):Gdyby zrobił to ktoś z naszych to pewnie już byłby zawieszony.
Nie. Gdyby zrobił to ktoś z naszych to pewnie już byłyby tu komentarze na temat przywiązania takiego zawodnika do naszych barw i jego miłości do klubu. Chwalono by taki gest piłkarza wobec kibiców City i śmiano by się z tego.
17-04-2011 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #59
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Sebos napisał(a):Nie będziesz o tym pamiętać jak wygramy ligę

Jak wygramy ligę, zapomnę o porażkach z Liverpoolem czy Chelsea. Wczorajsza przegrana nie ma z ligą nic wspólnego, w tym właśnie problem. Zapomnę o niej co najwyżej wtedy, kiedy City przerżnie finał. A jeśli, jak prognozował choćby SAF, MC zacznie teraz odnosić sukcesy na miarę zainwestowanej kasy, z całą pewnością fani MC nie dadzą nam zapomnieć, od czego się to zaczęło.

Scott The Red napisał(a):Let’s get some perspective. Today was City’s biggest game for over three decades. Today wasn’t even our biggest game this week.

Spoko, fajnie, ekstra, tylko obawiam się, że te czasy właśnie mijają. Miejmy nadzieję, że MC nie zdobędzie pucharu, albo przynajmniej nie stanie się on początkiem ery ich sukcesów. Oni są jak Arsenal, tylko do n-tej potęgi - bardzo potrzebują wreszcie coś wygrać, potrzebują takiego małego przełomu. Niekoniecznie właśnie my musieliśmy im to ułatwiać.

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
17-04-2011 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #60
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Kaka napisał(a):Nie. Gdyby zrobił to ktoś z naszych to pewnie już byłyby tu komentarze na temat przywiązania takiego zawodnika do naszych barw i jego miłości do klubu. Chwalono by taki gest piłkarza wobec kibiców City i śmiano by się z tego.

Myślałem, że o to chodzi w kibicowaniu - żeby chwalić swoich i szydzić z reszty. Kibic to największy hipokryta - na tym polega ten styl Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-04-2011 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości