Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Re: Spotkania kibiców
Ja myślę, że można by było ustawić się na mecz w Warszawie, ktoś chętny? Do Championa, ewentualnie do Galerii Mokotów.
28-01-2008 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Spotkania kibiców
W Championsie, czasem jestem na meczach ale teraz chce sprawdzić jak jest w Jeff'sie ( tym na Żwirki i Wigury ), obsługa zapewnia że mecze są na żywo, a żarcie jest 10 razy lepsze niż w Championsie.Ogólnie jest sympatyczniej. Jak sprawdzę to dam znać.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
29-01-2008 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Spotkania kibiców
Witam,

Dnia 6 lutego 1958 roku na lotnisku w Monachium miała miejsce tragedia nieporównywalna z niczym, co wydarzyło się w historii sportu. Tego dnia wracający z Belgradu samolot w drodze do Anglii wylądował w Monachium w celu zatankowania paliwa. Zawodnicy Manchesteru wracali po meczu z Crveną Zvezdą Belgrad w Pucharze Mistrzów (ówcześni mistrzowie Anglii zapewnili sobie awans do półfinału tych rozgrywek po remisie 3:3). Niestety wielu z obecnych na pokładzie już nigdy nie ujrzało punktu docelowego lotu – Wielkiej Brytanii, ani nie zagrało już nigdy na boisku. Życie w Monachium straciły 23 osoby spośród 43 znajdujących się na pokładzie.

Zapewne wiele osób wie o tym fakcie. W roku 2008 będzie miała miejsce okrągła 50. rocznica tego wydarzenia.

W niedzielę, 10 lutego odbędzie się mecz upamiętniający tamtą tragedię. Spotkanie to odbędzie się w ramach English Premier League na Old Trafford, a na przeciwko siebie staną dwie drużyny z tego samego miasta - MANCHESTER UNITED i MANCHESTER CITY.

Poza faktem, że jest to spotkanie derbowe jest to również ogromne wydarzenie sportowe. FA wyraziło zgodę, by na tym meczu obie drużyny zagrały w strojach retro bez sponsorów. Dodatkowo, wystąpić ma inna niż zwykle numeracja koszulek.

W tym także dniu prosiłbym o specjalną mobilizację na ten mecz fanów z całego Górnego Śląska. Ostatnimi czasy coraz mniejsza jest ta frekwencja, a na takim meczu nie powinno zabraknąć nikogo, kto ma możliwość przyjazdu. Kwestie organizacyjne są następujące:

O godzinie 14:00 spotykamy się przy schodach na dworcu w Katowicach. Każdy chyba wie, gdzie to jest. Czekamy do godziny 14:15 (o tej godzinie mamy rezerwację w pubie) i idziemy do pubu. O tej godzinie już nie ma co czekać pod schodami tylko przychodzić do pubu.

Mecz rozpoczyna się o 14:30. Kolejną bardzo ważną sprawą są barwy. Pokażmy, że stać nas na założenie koszulek z herbem naszego klubu. Dodatkową sprawą są wstążeczki, czarne, niewielkie wstążeczki, które można przymocować do koszulek. Niewielki jest to wydatek, a myślę, że idea nie najgorsza.

Kwestią wstążeczek zajmie się Karola, do której zgłaszać się można na gadu-gadu (3643209). Koszt takiej wstążeczki jest symboliczny - 1 zł. Myślę, że nie jest to jakaś wygórowana kwota. Nie jest to narzucone, ale miło by było jakbyśmy byli w ten sposób również zgrani (oczywiście jeśli ktoś ma możliwość sam może sobie taki item utworzyć). Zgłoszenia u Karoli do czwartku, pieniądze na miejscu.

Reasumując:
Zbiórka: 14:00-14:15 - pod schodami przy Dworcu PKP.
14:15-... - pub.
Barwy i wstążeczki obowiązkowo (wiadomo, że jak nikt nie będzie miał to zostanie wpuszczony do pubu, ale myślę, że stać nas na taki gest)

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące pubu i zbiórki:
Mates: gadu-gadu (5929439).
Dotyczące wstążeczek:
Karola: gadu-gadu (3643209).

POKAŻMY, ŻE POTRAFIMY SIĘ ZMOBILIZOWAĆ!

UNITED!


P.S. Proszę nie pisać tutaj zbędnych postów. Chcę po prostu, żeby ten post był jak najdłużej widoczny w tym topicu jako ostatni.
P.S.2 Proszę o informację kto się zjawi. Będziemy wiedzieli czy na kogoś czekać i tak dalej. Wszelkie informacje dot. pubu podaję TYLKO na gadu-gadu, ze względu na obawę przed "masówką".
03-02-2008 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Spotkania kibiców
Sorka, że piszę ale czy znalazł by się ktoś na mecz ale we Wrocławiu? Bo ja się piszę, a fajnie by było żeby zorganizować coś jak w poście wyżej. Ważne, żeby w takich okolicznościach się jednoczyć. Jak coś to pisać 293472 to może coś się uda.

---------------------------------------
6.02.1958 [*][*] Busby Babes....
06-02-2008 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Spotkania kibiców
Stary z wrocka to ty masz genialne połączenia i to za darmo prawie Smile Wsiadaj w pociąg i jedź do Katowic Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
06-02-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Spotkania kibiców
No niby tak. Ale gdyby ode mnie to zależało to bym pojechał. A tak to rodzice mi nie pozwolą i wszystko. Dlatego szukam ekipy do Wrocka. Kibice jednoczmy się i nie zmuszajcie mnie do oglądnięcia tak ważnego meczu, upamiętniającego takie wydarzenie na sopcascie przed monitorem.
06-02-2008 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Spotkania kibiców
Ja mogę załatwić myślę jeszcze 2-3 osoby. Ale można coś pod 10-15 załatwić jeszcze na forach innych stron czy poprzez komentarze na stronach. Tylko problem w tym, że nie jestem zorientowany w jakim pubie można by mecz oglądnąć. Może się ktoś znajdzie na forum co wie. No i Pogromca werbuj ludzi jeszcze.Big Grin
06-02-2008 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rockefeller11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Spotkania kibiców
Mi tam na Śląsk to daleko bo ja to z okolic Łodzi Sad
Chciałbym spróbować zorganizować spotkanie w Łodzi np. na mecz rewanżowy ligi mistrzów.
Jeżeli byliby jacyś chętni do wspólnego obejrzenia meczu to proszę na priva pisać (nie będziemy zaśmiecać niepotrzebnie tego tematu) i jeżeli znalazłaby się jakaś grupka chętnych osób to byśmy uzgodnili szczegóły.
18-03-2008 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
burn1878 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Spotkania kibiców
Witam.
Jest tu ktos z Warszawy?
Ja na redcafe.pl jestem nowy dlatego się nie orientuję Smile

Jesli chodzi o mecze to ja z grupką kibiców jestesmy na każdym meczu United w Championsie.Pub znajduje się w centrum pod Hotelem Marriot.
Ceny są wysokie ale atmosfera naprawde bardzo dobra Smile Szczególnie jesli my ją podgrzejemy głośnymi spiewami.
Za równy tydzien cwiercfinał z as roma dlatego jesli jest ktoś chętny to naprawde warto wpasc tam na mecz i dołaczyc do nas.Musimy zrobic niezła atmosfere.

12183570 - to mój nr GG Jesli jest ktos zainteresowany to niech napisze i powiem w szczegółach co i jak.Dobrze aby zrobic to jak najszybciej bo trzeba zarezerwowac miejsca bo pewnie ludzi jak zwykle bedzie full. Smile
Naprawde warto Smile
25-03-2008 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #10
Re: Spotkania kibiców
burn1878 napisał(a):Witam.
Jest tu ktos z Warszawy?
Ja na redcafe.pl jestem nowy dlatego się nie orientuję Smile
Witamy nowego forumowicza! Na forum jest sporo osób z Warszawy :-), chociażby Minh, Aririn, Wojtas, Kula... w każdym razie sporo osób.

No to może jakiś wypad krakowian Big Grin? Anyone :>?

//Sam jesteś Aririn. Sad - ANIRIN

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-03-2008 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: Spotkania kibiców
Mi tam bardziej pasowałoby gdzieś w Lublinie... Jest ktoś może?
Nie wiem jak was, ale nie szlag trafia jak wchodzę na stronę np chelsea.pl i widzę jak sobie ustalają zlot fanów :evil: a u nas nijak nie można :/
A swoją drogą to fani chelsea mają zlot w kwietniu w .... Lublinie Wink i to na mecz z.... Manchesterem Big Grin Ciekawe jak by mnie przyjęli jakbym się pojawił i to w koszulce Diabłów :?:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-03-2008 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Spotkania kibiców
radzio napisał(a):No to może jakiś wypad krakowian Big Grin? Anyone :>?

Ponawiam pytanie! Jeśli jest ktoś z Krakowa bądź okolic i ma ochotę na spotkanie podczas meczu z Chelsea to zapraszam na moje PW, tam podam wszelkie szczegóły Smile

UNITED!

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
04-04-2008 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Spotkania kibiców
Za Częstochowę byście się, cholera, wzięli.
Święte Miasto, te klimaty, lepiej by sprzyjało kibicowaniu, bo od razu z góry by czuwali nad nami.
A tu nic, cholera.

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
04-04-2008 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Spotkania kibiców
Futbolowa napisał(a):Za Częstochowę byście się, cholera, wzięli.

Powoli za wszystko się bierzemy Smile

Futbolowa napisał(a):Święte Miasto, te klimaty, lepiej by sprzyjało kibicowaniu, bo od razu z góry by czuwali nad nami.

Taaaa my Czerwone Diabły i Świete Miasto :evil:

Futbolowa napisał(a):A tu nic, cholera.

Zapraszam do Katowic 8-)

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
08-04-2008 07:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #15
Re: Spotkania kibiców
Ja powiem tak, najlepsza byłaby Kańczuga. Miejsce ustronne i spokojne, piękny krajobraz pogórza. W obwodzie jest zalew Wink Taki zjazd wywołałby bum, a więc bylibyśmy znani 8-)

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
08-04-2008 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości