Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Schalke 04 0-2 Manchester Unired (26.04.2011)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #46
Re: CL: Schalke 04 0-2 Manchester Unired (26.04.2011)
Co Rene Higuita? On zrobił karierę? W drugiej lidze hiszpańskiej chyba. Po prostu był gwiazdorem, a to na Amerykę Południową wystarcza bardzo często na tej pozycji.
Barthez wygrał Mistrzostwo Świata i CL, a i tak się nie nadał na dłuższą metę w tak wielkim klubie jak United, gdzie po prostu trzeba być do bólu powtarzalnym na tej pozycji, a do tego nie wiedzieć co to presja. Fakt, że jesteś dobry w jednym miejscu, nie znaczy, że będziesz w drugim. I nie sprowadzimy nikogo prócz Casillasa i Buffona, którzy dadzą 95% gwarancji, że się sprawdzą. Reszta to wielka niewiadoma.


Fan United od 1992 roku
06-05-2011 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #47
Re: CL: Schalke 04 0-2 Manchester Unired (26.04.2011)
@sebos - to miała być ironia...

W kwestii bramkarza podtrzymuję zdanie, że najlepiej postawić na Kuszczaka, ale wg większości znaków na niebie i ziemi jest to wariant już niemożliwy. Gwarancji, o której wspomniałeś nie da nikt, nieważne jak pialiby na jego cześć znawcy i jakim talentem by nie był. Tutaj pole do popisu pozostawiam sztabowi, bo dla mnie De Gea, Neuer, Afinkiejew czy Steekelenburg to solidni bramkarze, ale nie obserwowałem żadnego tak dokładnie, by móc o nim powiedzieć, coś konkretnego.


aaaa, to nie załapałem :plask: /sbs

Gdzie jest Groszek?
06-05-2011 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości