Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religie, Kościół, Bóg
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #46
RE: Religie, Kościół, Bóg
Muzułmanie są w porządku, oto dowód http://www.youtube.com/watch?feature=pla...DYOh-J7W-g Wink
23-05-2013 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #47
RE: Religie, Kościół, Bóg
Europa dla europejczyków, Europa dla chrześcijan. Stop islamizacji naszego kontynentu.
23-05-2013 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #48
RE: Religie, Kościół, Bóg
(23-05-2013 21:10)kaka napisał(a):  Europa dla europejczyków, Europa dla chrześcijan. Stop islamizacji naszego kontynentu.

Dlaczego "Europa dla chrześcijan"?
Obejrzyj zalinkowany film to zrozumiesz dlaczego Islam jest wspaniały Big Grin
23-05-2013 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #49
RE: Religie, Kościół, Bóg
Przecież każda religia jest zjebana i traktowana serio prowadzi do zbrodni.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-05-2013 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #50
RE: Religie, Kościół, Bóg
Chrzanisz Pan.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-05-2013 05:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #51
RE: Religie, Kościół, Bóg
Niekoniecznie Europa dla chrześcijan, niech sobie żyje tu kto chce, ale islamiści stali się zbyt frywolni w domaganiu się zmiany świata na tradycję islamu. Przyjeżdżają do Europy i nagle wow! inna kultura! inna tradycja! bezbożnicy! chrześcijanie! piekło! :o No kurwa, nie potrafią zrozumieć, że Europa żyła na przestrzeni wieków w inny sposób? To, że u nich na ulicy kobiety codziennie muszą patrzeć na zabijanie niewinnych ludzi, to nie nasza wina, sami sobie stworzyli taki porządek, więc naszego niech nie niszczą. Emigranci w każdym kraju powinni się umieć dostosować, skoro asymilacja jest im obca, no to chyba czas przestać to tolerować. Skoro państwa europejskie są takie bezbożne i nietolerancyjne dla nich to zawsze mogą wyjechać. Świetnie zachowała się premier Australii:

Cytat:IMMIGRANTS, NOT AUSTRALIANS, MUST ADAPT. Take It Or Leave It.

“I am tired of this nation worrying about whether we are offending some individual or their culture. Since the terrorist attacks on Bali , we have experienced a surge in patriotism by the majority of Australians. ‘This culture has been developed over two centuries of struggles, trials and victories by millions of men and women who have sought freedom’ We speak mainly ENGLISH, not Spanish, Lebanese, Arabic, Chinese, Japanese, Russian, or any other language. Therefore, if you wish to become part of our society . Learn the language!’

‘Most Australians believe in God. This is not some Christian, right wing, political push, but a fact, because Christian men and women, on Christian principles, founded this nation, and this is clearly documented It is certainly appropriate to display it on the walls of our schools. If God offends you, then I suggest you consider another part of the world as your new home, because God is part of our culture. ‘We will accept your beliefs, and will not question why. All we ask is that you accept ours, and live in harmony and peaceful enjoyment with us.’

‘This is OUR COUNTRY, OUR LAND, and OUR LIFESTYLE, and we will allow you every opportunity to enjoy all this. But once you are done complaining, whining, and griping about Our Flag, Our Pledge, Our Christian beliefs, or Our Way of Life, I highly encourage you take advantage of one other great Australian freedom, ‘THE RIGHT TO LEAVE‘.’

‘If you aren’t happy here then LEAVE. We didn’t force you to come here. You asked to be here. So accept the country YOU accepted.

Postawiłbym jej piwo za to.

panopticum napisał(a):Przecież każda religia jest zjebana i traktowana serio prowadzi do zbrodni

Moja religia mimo wszystko w doktrynach wiary nie zapisała żądzy krwi i świętej wojny. Nawracanie również pojmujemy trochę inaczej.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
24-05-2013 07:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #52
RE: Religie, Kościół, Bóg
Przykro mi, że zepsuję ci radość, ale te słowa niby premier Australii to fake. zresztą wcześniej przypisywano je już kilku innym australijskim politykom, w tym poprzedniemu premierowi.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-05-2013 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #53
RE: Religie, Kościół, Bóg
Lasq napisał(a):Przykro mi, że zepsuję ci radość, ale te słowa niby premier Australii to fake. zresztą wcześniej przypisywano je już kilku innym australijskim politykom, w tym poprzedniemu premierowi.

Kurde, to nie postawię jej piwa.

Sorry za ten cytat Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
24-05-2013 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #54
RE: Religie, Kościół, Bóg
Tolerancja też ma swoje granice. Poza tym wolność polega na tym, że możesz robić co chcesz póki nie szkodzi to komuś innemu. A oni coś za bardzo się tu panoszą, za bardzo się rozgościli, chyba nie w taką stronę miał iść ten świat.
24-05-2013 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #55
RE: Religie, Kościół, Bóg
Tak nawiasem mówiąc...

http://www.wykop.pl/link/1528621/osmiola...poslubnej/
24-05-2013 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #56
RE: Religie, Kościół, Bóg
Cytat:Moja religia mimo wszystko w doktrynach wiary nie zapisała żądzy krwi i świętej wojny. Nawracanie również pojmujemy trochę inaczej.

Olewanie Biblii to jedna z najlepszych rzeczy jaka się przydarzyła światu. Traktowana na poważnie prowadzi do mordowania i innych nieprzyjemnych rzeczy. Wszystko dzięki zmianie myślenia na bardziej świecki i traktowanie religii mniej serio. Breveik wierzył, że jest Szwecja jest zbyt tolerancyjna, a za mało biała i chrześcijańska. Zamordował więc ponad 70 osób, najmłodsze ofiary miały po 14 lat. Potrzeba mniej tolerancji, jakby było mniej to może dobiłby do 140 chociaż.

W Polsce Czeczenowi podpalili w nocy drzwi do mieszkania. Pewnie nie ma problemu, przecież zauważył i nie udusił się ani nie spłonął. Co was jara w tym przypadku braku tolerancji?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-05-2013 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #57
RE: Religie, Kościół, Bóg
To nie religia do tego prowadzi, tylko tępi i ułomni ludzie. I jeszcze jedno, "na poważnie" nie oznacza tego samego co "opacznie", warto wiedzieć.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-05-2013 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #58
RE: Religie, Kościół, Bóg
Nie wiem jak można opacznie zrozumieć nakaz ukamienowania kobiety, która nie krzyczała dość głośno podczas gwałcenia. Można udawać, że tego nie ma jak się chce zostawać przy swojej wierze. Albo kamieniować. Albo odrzucić wiarę, która coś takiego ma w swojej świętej książce.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-05-2013 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #59
RE: Religie, Kościół, Bóg
Owszem, ale pisałeś o Biblii, a nie o jakiejś religii, którą przytaczasz teraz.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
24-05-2013 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #60
RE: Religie, Kościół, Bóg
To jest w Biblii, Księga Powtórzonego Prawa. Ta sama, na którą powołuje się Kościół określając swoje stanowisko wobec osób homoseksualnych.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-05-2013 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości