Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #19
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Strasznie frustrujący był dzisiejszy mecz. Ta bramka to była po prostu komedia. Koleś stoi sobie przed bramką, macha łapami, żeby mu van Persie podał, krzyczy, gestykuluje jak recytator na konkursie, a nasi stoją i podziwiają. No ja pierdole. Bodajże Carrick po wychujaniu przez Robina dwóch naszych jako pierwszy zorientował się co tu zaraz będzie za armagiedon, ale Ramsey już zdążył przyłożyć nogę. Żenujące, naprawdę.

Edwin - 6 - Słabe wykopy.

Fabio - 7,5 - Świetny, chyba dynamiczniejszy niż Rafael.
Rio - 7,5 - Momentami naprawdę po profesorsku, chwilami proste błędy.
Vidic - 5,5 - Bardzo słabo. Wykop w banalnej sytuacji pod nogi Wilshere'a, później Walcott go wyprzedził po podaniu Clichy'ego, ewidentna ręka, "udział" przy bramce.
Evra - 6,5 - Raz lepiej, raz gorzej, ale nie było tak źle jak czasem bywało w tym sezonie.

Nani - 5,5 - Chujoza kompletna.
Carrick - 6 - Nic specjalnego, jeden fajny cross do Parka, ale ten nie opanował.
Anderson - 6 - Przeciętnie, w jednej sytuacji powinien uderzyć jak należy, ale jak zwykle podał do bramkarza.
Park - 6 - Oczekiwałem czegoś więcej niż jeno walki.

Hernandez - 4 - Beznadzieja, ot co. Irytował mnie.
Rooney - 6 - Przynajmniej starał się coś napędzać, ruszał ze środka.

Valencia - 4 - Dramatycznie.
Berbatow - wszedł zdecydowanie za późno.
Owen - zmiana sezonu to to nie była.

Ogólnie straciliśmy szansę na to, by w niedzielę po prostu dopełnić formalności. Teraz batalia z Chelsea nabiera zupełnie innego koloru, będzie trzeba walczyć ze wszystkich sił o 3 punkty, wtedy może już być po zawodach. Generalnie strasznie wkurwił mnie dzisiejszy mecz, jego przebieg mnie zupełnie rozczarował.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
01-05-2011 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011) - Szymcio - 01-05-2011 18:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości