Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #20
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011)
Przegraliśmy mecz, którego nie mieliśmy prawa przegrać. Remis był planem minimum. Teraz mecz z Chelsea będzie najważniejszym meczem w sezonie. Tam już nie możemy sobie pozwolić na porażkę. Musimy albo wygrać, albo zremisować. Jeszcze do wczoraj żyłem w świadomości, że mamy lepszy bilans bramkowy od Chelsea o plus minus 5 oczek, a tu dzisiaj zonk u mnie, jak usłyszałem podczas meczu, że mamy identyczny bilans. Jeśli przegramy ze Smerfami to przegramy tytuł. Oni wtedy już nie oddadzą tego mistrzostwa.

Po prostu nie wierzę w to, co się stało. Możemy stracić tytuł, na który tak ciężko pracowaliśmy. Do sędziego nie mam pretensji, bo mylił się w dwie strony, a tak obiektywnie to bardziej przeszkadzał Arsenalowi.

Wierzyłem, po prostu wierzyłem, że dzisiaj przynajmniej zremisujemy na Emiratach, ale uzyskaliśmy nasz ulubiony rezultat w meczach na wyjeździe z drużynami z Wielkiej Czwórki. Wkopy z Chelsea na SB, wkopy od LFC na AR oraz dzisiaj wkopy na Emirates. W dodatku zaledwie remis na WHL oraz na City of Manchester Stadium. My nie potrafimy wygrać na boiskach klasowych drużyn :!:

Dzisiaj zagraliśmy słabo, jedynie podobała mi się gra Fabio. Świetnie gra ten młody chłopak. Poza nim do każdego trzeba mieć pretensje, a w szczególności do Roo, Valencii, Vidicia oraz Naniego, który dzisiaj grał bezmyślnie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
01-05-2011 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal FC 1-0 Manchester United (01.05.2011) - Jaroldz - 01-05-2011 20:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości