Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 3150r48.png]

Manchester United vs Schalke 04
UEFA Champions League
04.05.2011; 20:45
Old Trafford, Manchester


Już środę, 4 maja dojdzie do rewanżowego spotkania półfinału Ligi Mistrzów. Manchester United na własnym stadionie podejmować będzie Schalke 04. W pierwszym meczu rozegranym w Gelsenkirchen, Czerwone Diabły bez większych problemów wygrały 2-0. Wynik ten stawia podopiecznych Sir Alexa Fergusona w bardzo komfortowej sytuacji.

Spotkanie z 26 kwietnia było pierwszym spotkaniem obu tych drużyny w tych elitarnych rozgrywkach.

W drodze do półfinału zespół z Gelsenkirchen pokonał Inter Mediolan i Valencie. Z kolei na drodze Czerwonych Diabłów stanęły O.Marsylia i Chlesea.

Waszym zdaniem - mecz na Veltins-Arena (26.04.11)
MOTM - Michael Carrick (7 głosów w ankiecie, 53%)

RedLucas napisał(a):Strasznie gładko w nich weszliśmy, z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że sprawa awansu rozstrzygnięta. Dawno, bądź nigdy nie widziałem tak jednostronnego meczu na tak dalekim szczeblu, tak elitarnych rozgrywek.
Spotkanie kontrolowaliśmy od początku do końca. Każdy gracz zasłużył na pochwałę, a gdyby nie ten Neuer to w ogóle by się skończyło pogromem.

sebos_krk napisał(a):Piekny wieczór. Zagraliśmy koncertowo i gdyby nie Manuel Neuer to pewnie skończyłoby się najmniej 0-6. To co robił ten człowiek to ostatnio widziałem w czasach kiedy w hokejowej bramce szalał Patrick Roy. Po prostu nieprawdopodobny gość warty każdych pieniędzy, a nie jakiś tam drobnych 20 baniek.

Foster napisał(a):Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Dominowaliśmy przez cały i wykorzystaliśmy wszystkie słabości Schalke. Wynik mógł być wyższy, ale dobrze bronił Neuer i fatalnie nasi gracze ofensywni wykorzystywali sytuacje. Nie chce nic Niemcowi odbierać, bo bronił dobrze i zaliczył parę fenomenalnych interwencji, jednak zarówno Javier jak i Ryan w dogodnych sytuacjach w I połowie strzelali prosto w niego, a on po prostu to odbijał.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Schalke 04 - Manchester United 0-2; 26.04.2011 Champions League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Od 2007 roku głównym sponsorem Schalke 04 jest Gazprom, koncern gazowy z Moskwy

Dane pomeczowe:

Składy:

Manchester United:

Schalke 04:

Ławki rezerwowych:

Manchester United:

Schalke 04:

Gole:

Kartki:

Sędzia:



Mój Blog: Pod presją czasu
27-04-2011 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #2
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Ten mecz to formalność. Nie niepokoje się o wynik, ponieważ WE ARE UNITED, a przeciwnikiem tylko Schalke. Pół-rezerwowym składem powinniśmy przypięczętować awans zwycięstwem. Stawiam na 1:0 Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
27-04-2011 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #3
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
A mi wydaję się, że Schalke powalczy i bramkę nam strzeli. :oops:
Oczywiście nie chciałbym, żeby sprawili niespodziankę, po prostu mam takie dziwne przeczucie.
Po tym co niemiecka drużyna pokazała wczoraj to chyba cud musiałby się stać, żeby przeszli dalej.

Myślę, że mecz na OT skończy się wynikiem 3-1 dla Czerwonych Diabłów. 8-)

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
27-04-2011 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Cytat:Bramkarze - Edwin van der Sar, Tomasz Kuszczak, Anders Lindegaard
Obrońcy - Patrice Evra, Wes Brown, Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, John O'Shea, Rafael, Chris Smalling, Jonny Evans
Pomocnicy - Antonio Valencia, Nani, Ji-Sung Park, Michael Carrick, Anderson, Darron Gibson, Paul Scholes, Darren Fletcher, Gabriel Obertan, Bébé
Napastnicy - Michael Owen, Javier Hernández, Dymitr Berbatow
Fabio doznał jakiejś drobnej kontuzji w meczu z Arsenalem i jutra prawdopodobnie nie zagra. Szkoda, bo miałem nadzieję ujrzeć go w miejsce Evry. Rooney niby spóźnił się na trening i nie było go w Carrington bo coś tam z dzieckiem musiał zrobić, ale możliwe, że jakiś drobny uraz.

Kuszczak
Rafael/O'Shea - Ferdinand - Evans - Evra/O'Shea
Nani/Antoś - Scholes - Carrick - Nani/Park
Owen - Berbatov

Mam nadzieję, że jutro będzie grał Scholes, a Giggs zagra z Chelsea. W drugiej połowie z pewnością zobaczymy Fletchera.



Mój Blog: Pod presją czasu
03-05-2011 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Jakoś mimo wszystko wątpię w występ Tomasza Kuszczaka.
Wszystko może się jutro zdarzyć, więc Ferguson weźmie najprawdopodobniej pewniejszego van der Sara.
Wolałbym zostawić Valencie na podstawę na mecz z Chelsea, a na Schalke dać Naniego z Parkiem, ale to wszystko w głowie Fergusona, on wie lepiej Wink

Trudno tu coś przewidywać, może być różnie. W meczu z Arsenalem byłem pewien że wygramy, a teraz już się boję tak mówić Wink

LOVE UNITED!
03-05-2011 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #6
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Foster napisał(a):Kuszczak
Rafael/O'Shea - Ferdinand - Evans - Evra/O'Shea
Evans? Ja bym zamiast niego wystawił bardziej ogarniętego i lepiej rozumiejącego się z Ferdinanem Browna, chociaż taka linia defensywa jest bardzo mało prawdopodobna.
03-05-2011 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #7
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
No tak, bo istnieje ryzyko, że na Old Trafford będą w nas tak wchodzić, jak w pierwszym meczu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-05-2011 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #8
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Patryk napisał(a):Foster napisał(a):Kuszczak
Rafael/O'Shea - Ferdinand - Evans - Evra/O'Shea


Evans? Ja bym zamiast niego wystawił bardziej ogarniętego i lepiej rozumiejącego się z Ferdinanem Browna, chociaż taka linia defensywa jest bardzo mało prawdopodobna.

Ludzie chyba oglądają tylko ten sezon bo zadziwia mnie cały czas jak biorą Evansa za jakiegoś ułomka. Ja nie byłbym wcale przestraszony obroną Rafael Smailling Evans Oshea.
03-05-2011 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
samcro napisał(a):
Patryk napisał(a):Foster napisał(a):Kuszczak
Ja nie byłbym wcale przestraszony obroną Rafael Smailling Evans Oshea.
Rafeal i Smalling spoko, ale do Evansa i O'Shea mam dość mieszane uczucia ;]

LOVE UNITED!
03-05-2011 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #10
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
PiotroV napisał(a):Rafeal i Smalling spoko, ale do Evansa i O'Shea mam dość mieszane uczucia ;]
Właśnie o tym mówiłem.
Nie wiem skąd ten brak wiary bo innego powodu niż oglądanie nas tylko ten sezon nie znajduję.
03-05-2011 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #11
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Nie wystawiajmy znowu takich głębokich rezerw obronnych, bo potem możemy się obudzić z ręka w nocniku - a po co? Niech Rio odpocznie i zamiast niego Smalling, na prawej Rafa, na lewej Pat. W ataku można poeksperymentować, bo tam nie można też niczego zdupcyć. A Raul kontra tegoroczny Evans... nie jestem coś przekonany. W ataku prawdopodobnie zagrają Mickey z Berbą, jeśli wierzyć słowom Fergiego. W pomocy pewnie Scholesy, obok niego może Anderson, a może Fletcher - ciężko to wyczuć. No i ławkę też bym wystawił silną, trzeba nosić w sercu pokorę i nie sugerować się tym, że Schalke w 1. meczu pokazało "futbol" o kilka klas gorszy niż my. Mecz meczowi nierówny.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
03-05-2011 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Mubinio napisał(a):A Raul kontra tegoroczny Evans... nie jestem coś przekonany.
W swym ostatnim spotkaniu Evans pokazał, że się 'naprostował'

Mubinio napisał(a):W pomocy pewnie Scholesy, obok niego może Anderson
Ile razy trzeba jeszcze pisać, że ci dwaj panowie razem grać nie mogą, a raczej nie powinni? Wystawienie tak niedefensywnego środka może być zgubne nawet w tak prostym wydawałoby się spotkaniu.



Mój Blog: Pod presją czasu
03-05-2011 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
samcro napisał(a):
PiotroV napisał(a):Rafeal i Smalling spoko, ale do Evansa i O'Shea mam dość mieszane uczucia ;]
Właśnie o tym mówiłem.
Nie wiem skąd ten brak wiary bo innego powodu niż oglądanie nas tylko ten sezon nie znajduję.
No nie wiem, po prostu im nie ufam widząc co prezentują w tym sezonie, więc wolałbym bardziej pewne rozwiązanie ;]

LOVE UNITED!
03-05-2011 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #14
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
PiotroV napisał(a):Rafeal i Smalling spoko, ale do Evansa i O'Shea mam dość mieszane uczucia ;]
o_O
A co ci nie pasuje w O`Shea?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-05-2011 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #15
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Foster napisał(a):Ile razy trzeba jeszcze pisać, że ci dwaj panowie razem grać nie mogą, a raczej nie powinni? Wystawienie tak niedefensywnego środka może być zgubne nawet w tak prostym wydawałoby się spotkaniu.

Jak Park zagra "na skrzydle" to czemu nie mogą? Poza tym Anderson przez te wszystkie sezony u nas bardziej imponuje mi grą w odbiorze i gonieniem rywali niż czymkolwiek innym.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
03-05-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości