Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
panopticum napisał(a):
PiotroV napisał(a):Rafeal i Smalling spoko, ale do Evansa i O'Shea mam dość mieszane uczucia ;]
o_O
A co ci nie pasuje w O`Shea?
Czasami jest ospały i robi proste błędy. Nie żebym go nie lubił, ale jak gra to po prostu czuję wielki stres gdy jest przy piłce. ;]

LOVE UNITED!
03-05-2011 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #17
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
PiotroV napisał(a):Czasami jest ospały i robi proste błędy. Nie żebym go nie lubił, ale jak gra to po prostu czuję wielki stres gdy jest przy piłce. ;]

Stres? Stres to Ja miałbym, gdyby przy piłce był jakiś młodzik, a nie gościu który rozegrał ponad 200 meczów w United
03-05-2011 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #18
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Mubinio napisał(a):Jak Park zagra "na skrzydle" to czemu nie mogą? Poza tym Anderson przez te wszystkie sezony u nas bardziej imponuje mi grą w odbiorze i gonieniem rywali niż czymkolwiek innym.
Nawet niech ten Park zagra na skrzydle, to i tak nie będzie łatał wszystkich dziur. Ja wiem, żelazne płuca i te sprawy, tylko Koreańczyk miałby naprawdę ciężko pełniąc dodatkową pozycję na boisku. Środek Scholes/Gibson i jedziemy.

Ando gonienie za rywalami opanował na bardzo dobrym poziomie. To fakt. Ando imponuje grą w odbiorze. To nieprawda.
03-05-2011 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #19
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Jaceks_21 napisał(a):Stres? Stres to Ja miałbym, gdyby przy piłce był jakiś młodzik, a nie gościu który rozegrał ponad 200 meczów w United
Ponad 200 meczów się zgadza, ale nie brzmi to tak poważnie jak stwierdzenie, że rozegrał prawie 400 meczów(O'Shea 400 meczów w United!!!) i ma realne szanse na dobicie w przyszłości do 485 meczów(teraz ma 391) i wskoczenie do Top 10 graczy United pod względem liczby występów :shock: :shock: .

Ale to tak btw., mam nadzieję, że nie oberwie mi się za off-topa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-05-2011 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Nie rozumiem jak można odczuwać stres gdy przy piłce jest nasz obrońco-pomocniko-skrzydłowy-napastnik. Oszej może grać wszędzie nawet na bramce, a przy tym nie schodzić z pewnego przyzwoitego poziomu.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
03-05-2011 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #21
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Jaceks_21 napisał(a):Stres? Stres to Ja miałbym, gdyby przy piłce był jakiś młodzik, a nie gościu który rozegrał ponad 200 meczów w United
A dokładniej, dobija do 400.
Piotro, jakie proste błędy robi O`Shea? Musi napierać nimi co chwila, skoro czujesz wielki stres. Pewnie odpala Fergiemu połowę wypłaty, żeby móc grać w United.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
03-05-2011 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #22
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Jaceks_21 napisał(a):Stres? Stres to Ja miałbym, gdyby przy piłce był jakiś młodzik, a nie gościu który rozegrał ponad 200 meczów w United

Doświadczeniem nie nadrobisz braku umiejętności.Chociaż ja akurat nie uważam, żeby O'Shea był taki niepewny czy słaby, ale potrafie zrozumieć Piotrova.Ta prawa strona to już od dawna kuleje :/

Zresztą, gdyby to ode mnie zależało to oszczędziłbym wszystkich, którzy są zagrożeni zawieszeniem w finale za następną żółtą kartke.Troche tego towarzystwa sie nazbierało także ich dałbym w odstawke.No i lepiej niech sie nie powtórzy coś takiego jak z Flecherem, głupia czerwona kartka, a później osłabienie w finale :plask:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
03-05-2011 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #23
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
matys napisał(a):
Jaceks_21 napisał(a):Stres? Stres to Ja miałbym, gdyby przy piłce był jakiś młodzik, a nie gościu który rozegrał ponad 200 meczów w United
Ponad 200 meczów się zgadza, ale nie brzmi to tak poważnie jak stwierdzenie, że rozegrał prawie 400 meczów(O'Shea 400 meczów w United!!!) i ma realne szanse na dobicie w przyszłości do 485 meczów(teraz ma 391) i wskoczenie do Top 10 graczy United pod względem liczby występów :shock: :shock: .

Ale to tak btw., mam nadzieję, że nie oberwie mi się za off-topa.

Dzięki za olśnienie, nie wiedziałem że Johnny zaliczył aż tyle gier. Legenda 8-)

edit:
Napisałem posta i go zeżarło. Co jest? ;/
03-05-2011 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #24
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Zresztą, gdyby to ode mnie zależało to oszczędziłbym wszystkich, którzy są zagrożeni zawieszeniem w finale za następną żółtą kartke.Troche tego towarzystwa sie nazbierało także ich dałbym w odstawke.No i lepiej niech sie nie powtórzy coś takiego jak z Flecherem, głupia czerwona kartka, a później osłabienie w finale :plask:

A z tego co napisali inni w temacie meczowym z pierwszego spotkania to tylko czerwona może wykluczyć kogoś z naszych z gry w finale, więc nie ma kogo pod tym względem oszczędzać Wink
03-05-2011 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Zresztą, gdyby to ode mnie zależało to oszczędziłbym wszystkich, którzy są zagrożeni zawieszeniem w finale za następną żółtą kartke.Troche tego towarzystwa sie nazbierało także ich dałbym w odstawke.No i lepiej niech sie nie powtórzy coś takiego jak z Flecherem, głupia czerwona kartka, a później osłabienie w finale :plask:
(Już się nie wypowiadam o O'Shea, żeby nie robić niepotrzebnej sprzeczki Wink)
Mamy dobrą sytuacje kartkową mimo wszystko. Jedynym zagrożeniem jest zdobycie bezpośrednio czerwonej, lub dwóch żółtych. Jedna żółta chyba dla nikogo nam nie zagraża?

Tomek91 napisał(a):
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Zresztą, gdyby to ode mnie zależało to oszczędziłbym wszystkich, którzy są zagrożeni zawieszeniem w finale za następną żółtą kartke.Troche tego towarzystwa sie nazbierało także ich dałbym w odstawke.No i lepiej niech sie nie powtórzy coś takiego jak z Flecherem, głupia czerwona kartka, a później osłabienie w finale :plask:

A z tego co napisali inni w temacie meczowym z pierwszego spotkania to tylko czerwona może wykluczyć kogoś z naszych z gry w finale, więc nie ma kogo pod tym względem oszczędzać Wink
No to mogę swój poprzedni post skreślić ;]

LOVE UNITED!
03-05-2011 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #26
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Tomek91 napisał(a):A z tego co napisali inni w temacie meczowym z pierwszego spotkania to tylko czerwona może wykluczyć kogoś z naszych z gry w finale, więc nie ma kogo pod tym względem oszczędzać

Rzeczywiście, masz racje.Przeczytałem tylko post Minha, a dalszej dyskusji już nie :

Minh napisał(a):
Cytat:Którzy gracze od nas przy ewentualnym żółtku w rewanżu musieliby pauzować w finale?

VDS, Evra, Vida, Fabio, O'Shea, Chicharito

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
03-05-2011 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #27
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Awansować i zrobić to możliwie najmniejszym nakładem sił- to cele na dzisiejsze spotkanie. Po pierwszym meczu to my jesteśmy bliżej upragnionego finału i dzisiaj należy tylko dokończyć robotę zaczętą w Niemczech. Schalke nie ma nic do stracenia i może od początku przystąpić do ataku- naszym zadaniem będzie stłumić ich zapędy i konsekwentnie grać swoje i nie dopuścić do sytuacji w której goście mogliby zwietrzyć swoją szansę.
W weekend czeka nas arcyważne spotkanie z Chelsea dlatego dzisiaj zobaczymy pewnie pewne przetasowania w składzie. Zagrają zapewne tacy piłkarze jak Smalling, O'Shea, Berbatow, Owen czy Fletcher. Jestem pewien, że nieco zmieniona kadra poradzi sobie równie dobrze jak Ci, którzy grali w pierwszym meczu. Oczekuję zwycięstwa w granicach 3-0 :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-05-2011 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #28
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Mubinio napisał(a):Jak Park zagra "na skrzydle" to czemu nie mogą? Poza tym Anderson przez te wszystkie sezony u nas bardziej imponuje mi grą w odbiorze i gonieniem rywali niż czymkolwiek innym.
I co z tego, że Park zagra na skrzydle? W dalszym ciągu nie będzie zawodnika, który potrafi grać w defensywie. Anderson za rywali gonić może goni, jednak z odbiorem u niego kiepsko.

Niemiecka stacja zapodała dzisiaj takim składem:
Edwin - Fabio - Rio - Vidic - Evra - Valencia - Carrick - Scholes - Nani - Owen - Berbatov



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2011 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #29
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
W sumie ten skład podany przez Fostera jest dość dobry. Osobiście desygnowałbym raczej Chrisa zamiast Rio i O'Shea zamiast Evry/Fabio (chociaż z drugiej strony, Francuz wreszcie wrócił do formy, więc nie ma co ryzykować, a Brazylijczyk jakoś daje radę i na zmęczonego nie wygląda). Poza tym, skład jest chyba najlepszy z możliwych. Na uwadze należy mieć niedzielne spotkanie z Chelsea, więc liczę, że zobaczymy dziś przynajmniej trochę drugiego garnituru - trzy mecz pierwszego składu w ciągu 8 dni to jednak dużo i wypada o tym nie zapominać.

Oby, w okolicach 23:00, można było już się zastanawiać, jak rozprawić się z tą Barceloną! Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
04-05-2011 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #30
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Dzieli nas zaledwie jeden mecz od finału LM. Nie możemy jednak zapominać, że rywalizacja się nie zakończyła i dzisiaj musimy zagrać równie dobrze, jak przed tygodniem w Niemczech. Nie możemy wyjść przekonani, że już jest po zawodach, że finał jest nasz.

Nie wiem, jaki skład wystawi SAF, ale musimy pamiętać, że w niedzielę mamy być może najważniejszy mecz w sezonie z Chelsea, mecz o mistrzostwo Anglii. Dlatego być może dzisiaj Fergie wystawi pół rezerwowy skład, a być może wymieni tylko kilku piłkarzy.

Po wypowiedziach naszego menedżera wiemy, że nie zagra Giggs i Rooney. Myślę, że nie zagra dzisiaj także Ferdinan i Valencia.

Myślę. że tak nasz skład może się prezentować:

--------------------- Edwin---------------------

Rafael------ Smalling----- Vidić------- Evra

Nani--------- Scholes--- Carrick------- Park

-------------- Berbatow---- Owen------------

Wyjść w pełni skupieni i dokończyć to, co rozpoczęliśmy tydzień temu, najlepiej już w pierwszej połowie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
04-05-2011 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości