Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45)
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Zresztą, gdyby to ode mnie zależało to oszczędziłbym wszystkich, którzy są zagrożeni zawieszeniem w finale za następną żółtą kartke.Troche tego towarzystwa sie nazbierało także ich dałbym w odstawke.No i lepiej niech sie nie powtórzy coś takiego jak z Flecherem, głupia czerwona kartka, a później osłabienie w finale :plask:
(Już się nie wypowiadam o O'Shea, żeby nie robić niepotrzebnej sprzeczki Wink)
Mamy dobrą sytuacje kartkową mimo wszystko. Jedynym zagrożeniem jest zdobycie bezpośrednio czerwonej, lub dwóch żółtych. Jedna żółta chyba dla nikogo nam nie zagraża?

Tomek91 napisał(a):
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Zresztą, gdyby to ode mnie zależało to oszczędziłbym wszystkich, którzy są zagrożeni zawieszeniem w finale za następną żółtą kartke.Troche tego towarzystwa sie nazbierało także ich dałbym w odstawke.No i lepiej niech sie nie powtórzy coś takiego jak z Flecherem, głupia czerwona kartka, a później osłabienie w finale :plask:

A z tego co napisali inni w temacie meczowym z pierwszego spotkania to tylko czerwona może wykluczyć kogoś z naszych z gry w finale, więc nie ma kogo pod tym względem oszczędzać Wink
No to mogę swój poprzedni post skreślić ;]

LOVE UNITED!
03-05-2011 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Schalke 04 (04.05.2011; 20:45) - PiotroV - 03-05-2011 19:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości