Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #50
Re: CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011)
Edwin - dobry mecz naszego bramkarza. Przy golu był bez szans. Pod koniec meczu popisał się świetną i odważną interwencją, kiedy do sytuacji strzeleckiej doszedł bodajże Huntelaar.

Rafael - widać, że ostatnio nie grał, zaprezentował się średnio, popełnił kilka błędów.
Smalling -dobry mecz młodego Anglika, zawinił przy golu, kiedy to nieumiejętnie wyprowadził piłkę, którą przejął jeden z piłkarzy Schalke.
Evans - solidny występ powracającego do normalnej formy Evansa. Przed meczem obawiałem się czy Smalling wraz z nim dadzą radę na środku obrony, ale okazało się, że niepotrzebnie. Co prawda nie był to występ na miarę duetu Rio- Vida, ale młodzi pokazali, że potrafią zagrać ze sobą na dobrym poziomie.
O'Shea - zagrał na lewej stronie obrony, ale pokazał się z niezłej strony. Nie podłączał się zbytnio pod akcje ofensywne, ale przecież on ma inne walory.

Valencia - dla mnie najlepszy na boisku. Od samego początku meczu aktywny, grający twardo, bardzo pewnie. Zaliczył gola i asystę, rywale nie potrafili sobie z nim poradzić. Naprawdę podobał mi się jego występ. Zagrał świetnie.
Gibson - jego jeden z najlepszych występów w Manchesterze United. Nie przepadam za nim, ale muszę tutaj napisać, że wczoraj zaprezentował się bardzo dobrze. Szkoda, że nie gra tak częściej. A podanie do Valencii, po którym Antoś strzelił gola, było na miarę samego Giggsa czy Xaviego. Brawo.
Scholes - dobry mecz w wykonaniu Rudego. Podobały mi się jego przerzuty na skrzydło, którymi ostatnio popisywał się Rooney. Kiedy Scholes'y dostał żółtą kartę myślałem, że znów Paul nie skończy meczu i sędzia pokaże mu czerwoną kartkę, ale na szczęście Anglik uspokoił się i wytrwał do końca Wink
Anderson - z nim mam problem. Do momentu strzelenia gola, grał tak jak zawsze, czyli średnio, jednak kiedy zdobył już gola, widać było, że wrzucił na luz, zaczął grać odważniej, popisał się kilkoma rajdami i jego występ oceniam jako bardzo dobry.
Nani - Dobry występ. Co prawda nie tak dobry jak Valencii, ale dawał wczoraj radę.

Berbatov - zaliczył asystę, kilka razy pokazał swoje walory, świetną technikę, ale on nie może grać jako jedyny napastnik. Wtedy nie jest w pełni wykorzystywany. Dobry mecz.

Foster napisał(a):Życzyłbym sobie, by ten sędzia, który gwizdał we wczorajszym meczu, gwizdał także w finale. Świetnie wyłapywał wszystkie symulacje i nie dawał się nabierać. Do tego świetnie interpretował wszystkie zagrania i podejmował bardzo dobre decyzje.

Dokładnie, Bardzo dobrze sędziował wczoraj ten mecz Proenca. Komu miał dać żółtą kartkę, temu dawał, nie pozwalał na zbyt agresywną grę, nie popełniał błędów. Jego liniowi także spisali się dobrze. Idealnie wyłapywali spalone.

P.S. Na razie sprawdza się to, o czym pisano po meczu ćwierćfinałowym. Kto przejdzie Chelsea od 1/8 LM ten wygrywa te rozgrywki. Nie ma co, Wembley do nas należy :-D

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-05-2011 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 4-1 Schalke 04 (04.05.2011) - Jaroldz - 05-05-2011 12:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości