Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze i najgorsze transfery klubu
viroos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu
Tomek91 napisał(a):Irlandczyka nie widziałem wiele razy w akcji, ale już w swoim debiucie zdążył mnie do siebie zniechęcić (był do bodajże mecz z Chelsea na SB, gdzie przegraliśmy 1-0 po trafieniu Gudjohnsena). W pierwszym składzie zaliczył jedynie dwadzieścia pare występów, zdobył 2 bramki

Debiut to był chyba z Dynamo Bukareszt Smile. Ogółem zaliczył 22 występy, a w pierwszym składzie dokładnie połowę tego, czyli 11. Ale trudno się nie zgodzić. Miller nie sprostał oczekiwaniom i żeśmy go chyba do Leeds oddali, a potem uciekł się ratować. :roll: Było jak było, obok DJ-a, Sebastiana i Klebersona wielki niewypał transferowy United.

Tomek91 napisał(a):W tym sezonie jego dryblingi nie są już aż tak skuteczne, a strzały z dystansu jedynie drażnią

Poza tym ma wiele niedokładnych podań. Jeżeli strzela bramki, to zazwyczaj one ratują mu ocenę w tym sezonie. Portugalczyk gra jak na razie słabo, lecz kto wie - może to spowodowane słynnym drugim sezonem Smile. Poczekałbym, zobaczył, popracował. Jeżeli nic się nie zmieni do zimy, to zacząłbym się zastanawiać kogo wciągnąć na jego miejsce.
13-04-2009 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Najlepsze i najgorsze transfery klubu - viroos - 13-04-2009 21:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości