Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011)
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #44
Re: PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011)
Mi też przełączyli na Barcę :evil: Co tu dużo gadać - było jak zwykle nie idealnie, ale pięknie. Ji-Sung Park - ten facet jest wart każdych pieniędzy. Miewał dzisiaj zagrania godne Messiego. Miewał też strasznie głupie straty, taki już jego urok. Dla mnie zdecydowany MOTM. Zjadł chyba całą trawę na Old Trafford. Jeszcze kilka takich meczów i będzie wymieniany jako jeden z symboli Manchesteru United. Fajnie, że dla tego klubu zrezygnował z reprezentacji Korei i opaski jej kapitana. Potrzebujemy go. Valencia, Van Der Sar - jesteście bogami. Nie zapomnimy o was. Dziękuję. Rooney - spieprzyłeś parę znakomitych sytuacji, ale i tak cię kocham. Bez ciebie nie dalibyśmy rady. Chicharito - stary, jesteś nową legendą MU. Na razie tylko potencjalną, ale wszystko przed tobą. Nie zwal tego, a będziesz wielki. Naprawdę wielki. Dzięki. J. Evans - kurde, nie lubiłem ciebie. Ale, kurde, pokazałeś, że zasługujesz na bycie częścią tego zespołu. Chris Smalling - twoja akcja w końcówce była godna największych. Jesteś wciąż dzieciakiem, ale już jesteś materiałem na legendę. Nie musisz robić niczego więcej, poza nie zmarnowaniem szansy. Fabio - sam wiesz najlepiej, co zawaliłeś. Nieważne. Drogba już za chwilę będzie jedynie wspomnieniem - ty jesteś przyszłością. Stary, nap****laj. Potrzebujemy cię. Sir Ryan Giggs - to nie był Pana najwybitniejszy mecz wszechczasów. Ale nie ma to żadnego znaczenia. Asystował Pan przy golu - znowu. Padam do stóp. Sir Edwin Van Der Sar - dziękuję Panu. Kolejny raz Pan nas uratował, i to nie raz i nie dwa. Szkoda, że nas Pan opuszcza. Michael Carrick - jesteś fundamentem. Bez ciebie bylibyśmy niczym. Rio Vidić / Nemanja Ferdinand - jedyne pozytywne znaczenie słowa "beton", jakie znam, poza dosłownym. Sir Alex Ferguson - tu już zabrakło słów. Nawet jego "żuju, żuju" wygląda jak definicja słowa "profesjonalizm". Dziękuję wszystkim. To było wspaniałe.

Wiem, wiem, jest jeszcze jeden punkt do zdobycia. Ale ja autentycznie sądzę, że, cholera, zdobędziemy go. Może nawet więcej niż jeden?

(sorry za ton tego posta, jestem świeżo po intensywnej celebracji dzisiejszego zwycięstwa)

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
08-05-2011 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Chelsea (8.05.2011) - Johnny99 - 08-05-2011 20:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości